Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Colectia de toamna-iarna 2005 acum mari!!! (2)


Recommended Posts

Coralia, uite aici niste impresii de la hotelurile din Nessebar http://supereva.ro/bulgaria-pareri,4/nessebar,12,51/ inlocuieste supereva.ro cu: am fost acolo . r o fara spatii. Daca e cumva vorba de Sol Nessebar Palace vezi ca: -parcarea e cu plata, 10 leva pe zi (5 euro pe zi) -la plaja se ajunge coborand pe niste scari metalice; plaje e ingusta, sezlongurile se platesc, nu stiu daca ai loc sa-ti pui cearceaf printre ele -mancarea slabuta, sucuri tip dozator TEC, cafea proasta, totusi se gasesc bauturi mai bune contracost.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ina, sa repeti experienta!! daca tragi linie, bilantul e pozitiv. tu relaxata si odihnita (se vede printre randuri!), tati mai responsabil, copiii mai dragastosi...

 

restul, se vor rezolva, incet incet.

 

va invidiez cand va ganditi la vacante... eu anul asta mi-am propus sa supravietuiesc. poate pare putin, dar in conditiile de fata pentru mine este extrem de mult.

 

Cristina

Talente... de Nazdravani - mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.

Încercam sa învatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decât sa câstigi.

Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechizite

Ce sa agatam singurei in pomul de iarnaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helou

am pus poze, am pus si ceva comentarii dar m-am cam plictisit, merge tare rau netul la serv si am si o gramada de treaba.

asa ca ENJOY id="purple">

 

poate maine cronicuta

 

c & andrei-ardei [zz]14.11.2005 & cireshik anais [il]07.05.07

 

margele, margelute si chestiute

 

MARGELUTE NOI_NOUTE DE TOAMNA id="teal">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Neata'[flo]

 

Fetelorid="red">, este normal ca diareea sa aiba un miros foarte, foarte urit? ca m-as duce cu baiatul la doctor, dar mi-e ca se uita lung la mine.

nu stiu cum se face, de cite ori ma culc tarziu, sint de garda toata noaptea. bobby nu a dormit prea bine, saracutul.

 

Referitor la carii, deja i-am facut programare sa i le trateze, soata nu-i de acord, imi spune s-o las in pace ca oricum ii vor creste in cativa ani dintii permanenti, el nu este de parere sa incepem nimic la dentist fiindca, odata ce-ai inceput, nu mai termini cu problemele ( coincidenta sau nu, la mine asa s-a intimplat, el doar ce-a fost acum doi ani ptr prima data in viata sa-si scoata un dinte de minte si regreta amarnic).

deci, s-o tratez sau nu, ce parere aveti?id="red"> a avut vreun copilas de colectie vreo carie tratata?

 

Meemsid="red"> [flo]

 

Citat:
aoleu, casa mea musteste de personalitate in clipa de fata, in special camera fetelor
align="right" id="quote2">

Laviid="red">, m-ai facut sa rad cu pofta dis-de-dimineata! [pk]

Multumesc mult ptr regim.

 

Maria,id="red"> o mama fericita inseamna familie multumita/fericita. daca eu sint vesnic nemultumita si cu fundul in sus, asa or sa-mi fie si serviciile si voi avea clienti nemultumiti. trebuie, trebuie , sa-mi aloc timp ptr mine, este in fond vorba de sanatatea mea, care s-a cam subrezit puternic in ultimul an.[q]

Coraliaid="red">, copiii mei nu papa branzica de nici un fel, nu stiu ce au ( iaurt si lapte vor, dar nimic altceva din lactate).

 

Cristinaid="red">, inteleg prin ce treci, anul trecut a fost si ptr mine unul de supravietuire,foarte greu. mai mult m-am tarit. mi-am dat seama ca nu sint atit de puternica, si trebuie s-o iau mai usurel, fiindca am luat-o in barba cu succes, desi mi-am dorit sa fac si sa dreg si sa dau si mai mult, pina mi-a ioesit limba de-un cot de oboseala. Dar partea buna este ca tu ai noroc cu bunicii, iti poti lua doza de libertate si in plus sint la gradi amandoi, nu?

 

Corapinaid="red">, bine ati venit! nu stiu daca am zis sau nu, ultima data cind te-am vazut in poze ( parca erati la casa voastra din afara bucurestiului, purtai cizmulite inalte, mi-a placut mult cum iti stateau peste pantalonii multai) aratai super bine.

 

o zi buna tuturor, ma duc la trebi'. [flo]

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ile da, este vacanta 1 saptamana.

 

Ina, Doamne fereste, cum sa lasi carie netratata? Pai in timp avanseaza, incepe sa doara, ajunge la pulpa, da abces...

 

Diareea nu e normala nicicum. Daca mirosul e f urat fa-i o coprocultura. (se poate fara trimitere?) si du-l la dr daca poti. Sau da-i de la tine putere Ercefuryl sau Furazolidon (daca se pot da la varsta lui, nu stiu sigur!!) F important: cum e starea generala, e molesit? Are febra?

Ai grija la hidratare, multa apa, saruri de rehidratare daca vrea sa le bea, daca nu apa multa si sticksuri.

Hidrasec e un medicament bun contra diareei usoare. Plus ajuta Biotics, Enterol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multam, inuta. lucru si eu la aspect [8D]

eu stiu ca si diareea alor mei (nu ca s-a intamplat des) mirosea nasol.

 

sa stiti ca lyonul e frumos, puteti sa va uitati la poze chiar daca sunt multe. imi pare rau ca n-am fost in mai, cred ca e fffffffffffffff frumos cu verdeata.

 

c & andrei-ardei [zz]14.11.2005 & cireshik anais [il]07.05.07

 

margele, margelute si chestiute

 

MARGELUTE NOI_NOUTE DE TOAMNA id="teal">[foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ms de raspuns Lavi

 

Ina, ai exprimat asa de bine ce am simtit si eu muuulta vreme cand nu faceam altceva decat casa si copii.Curatenia si ordinea nu mai sunt prioritatea mea de ceva vreme.[flo]Si neaparat imi fac timp pt mine si nu mai las sa se acumuleze multa oboseala psihica si fizica.

 

Cristina

imi pare rau sa aud ca treceti printr-o perioada grea.Tu esti in somaj?daca te simti mai bine sa ne impartasesti problemela tale aici pe forum sunt convinsa ca toate vom fi alaturi de tine.Poate ca ai scris dar nu am fost eu pe faza?

 

Am vazut si Lionul![8D]super poze si super vacanta.Desi am fost plecata destul de mult tot as mai pleca[pofta]

 

 

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)

POZE OSLO

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lavi,id="red"> [pup] stiu ca o carie netratata este nasoala, speram sa ramina in stadiul asta, nu prea adinca, sa ajutam prin periaj des si consum minim de dulciuri, pina apar dintii permanenti. a fost de curind un mare scandal prin nord america, au fost depistati dentisti care tratau copilasi numai si numai ptr bani, la norma. li s-a inchis cabinetele, parintii au intentat proces fiindca au platit carute de bani ptr interventii absolut inutile. probabil ca o sa-o duc si la a doua opinie, ca sa stau cu sufletul impacat ca nu am luat o decizie gresita/pripita.

 

Bobby nu are febra, parea destul de alert asta-noapte, acum doarme dupa o noapte alba. nici vorba de medicamente fara prescriptie, din pacate. of, si azi aveam eu programare la dentist + musafiri dupa-amiaza ( de cite ori a trebuit sa ne intilnim, unul dintre copiii lor a fost bolnavior, au varsta alor mei. ultima data cind au venit la noi erau si ei dupa o boala exact cum au avut ai mei, de abia astept s-o sun intr-o ora, doua sa aflu daca au avut si diaree.

 

Corapinoid="red">, lucrezi cu spor, bag seama, rezultatele se vad.[pk]

stiu ca si tu, Ileid="red">, ai dus o lupta impotriva kg, dar nu te-am vazut in poze. Bravo voua! [flo]

am observat ca in al doilea an de viata al copilului devine mai usor totul ( ma rog, depinde si de copil, de ex. la Rachelutu' umblam in varful picioarelor prin casa si tot urla la primul zgomot, pe Bobby il schimb de pampers prin somn si adoarme cu zgomot fara pb.)

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...