Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari kitty-27!!!


Recommended Posts

Buna fetelor ce mai faceti? Bun venit fetelor noi si sedere scurta si placuta![flo] Matzaila multa sanatate tie si mamei tale![pup] Noi suntem in perioada de "munci productive" asa ca lucram cu drag si spor....speram [:D] Va pupacesc pe toate![pup][pup] Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza (06.06.2008) Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dianalaura
Ella, bafta la jap-jap, sa fie cu ochisori rezultatul! Vai tu fete ce ma dispera reclama asta cu Nestle cu tipa cu chilotii roz!! Pai pana am citit 3 pagini din capitol mi-a aparut de 3 ori si ea..plus ca mai apare si cand incerc sa postez, sau cand ma loghez! diana [gravired]10+ si mami de [tren]IANIS STEFAN 14 mai 2007 [url]http://www.lumeadianei.blogspot.com[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev353pr___.png"]Buburuza[/url] [url="https://picasaweb.google.com/dianalaura.musat"]Poze[/url]
daaaaaaaaaaa si pe mine ma disperaaaaaaaaaaaa sunt agresivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele am dpn 29 01 2012...ca sa o treceti la prima pagina... azi am fost sa-mi fac beta...maine am rezultatul si sapt viitoare ma duc la dr... au inceput sa mi se umfle sanii...si foarte putin ma dor...si dimineeta de-abia ma mai trezesc...in rest...fara greturi...momentan. [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Ce faceti, ati plecat la somnic? Eu tot moarta de oboseala, incerc sa fac niste referate pentru scoala, acum nu pot intra prea des ca sunt aglomerata cu treaba, scoala. Va pupic pe toate si astept vesti bune. Lore ce faci ai ajuns acasa? Vai ce as vrea sa va dau o veste buna saptamana viitoare.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] si sa am si eu un copil sanatos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceao fetele am ajuns si noi dar nu prea am avut timp ca imediat l-am si "violat" pe sot am mucus de vineri nu stiu daca am mai prins ovulatia dar macar am incercat ideea e ca nu am avut deloc dureri de burta pana acum, nici intepaturi, nimic sunt foarte obosita dar maine dimi o sa recuperez si eu si va povestesc mai multe atunci va pupic pe toate [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...