Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari kitty-27!!!


Recommended Posts

Ella, multi ani fericiti impreuna! Eu anul asta in septembrie fac 6 ani de la nunta. Si 11 de cand suntem impreuna. La aniversarea de 1 an l-am conceput pe Stefan (stiu sigur ca a fost atunci), iti doresc sa patesti si tu la fel, la aniversarea de azi sa il concepi. (daca nu s-a intamplat deja zilele astea) [:D] Miky [pup][pup][pup] Mihacor, ati rezolvat-o pana la urma? Cum esti? Indiferent ca esti trista sau vesela, intra si rasufla-te, o sa te simti mai bine. diana [gravired]10+ si mami de [tren]IANIS STEFAN 14 mai 2007 [url]http://www.lumeadianei.blogspot.com[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev353pr___.png"]Buburuza[/url] [url="https://picasaweb.google.com/dianalaura.musat"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele...[pup]. Am aterizat si eu, cam tarziu dar merge... Ella felicitari. Micky, tin pumnii. Gaby, cum merge treaba? In ce zi esti? Va pup pe toate [pup][pup][pup]. ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, ca tot vorbeati de Nicoleta Luciu, ea a facut stimulare si monitorizare (a fost la emisiunea de acasa cu Cabral, aseara) la clinica unde merg si eu Promed. Iar dr care a vb despre sarcina ei, este si medicul cu care am facut ecografiile. Cand a aratat-o mi s-a parut ca o cunosc de undeva...ce chestie...vreau si eu 2 bebi, sau unul....e bine merge si 3...[pk] ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor de urari! Cat despre conceput sper acum sa fie momentul cel minunat! Nu pot sa va spun decat ca ieri cand am fost la dus am descoperit ca ma dor sfarcurile si sunt mai rosii si marite. Sanii nu ma dor, doar sfarcurile. Ma spalam si ma gandeam ca ar fi cel mai frumos cadou care l-as putea primi la aceasta aniversare. O sa vedem peste cateva zile daca vin rusii sau nu. [ruga]sa vina [bibe] Mihacour - cum esti ce se intampla cu tine?[pup][pup][pup] Miky - iti tin pumnii! [pup][pup][pup] [ruga]sa vina [bibe] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, sunt in Z11, inca astept sa vad cand fac Ovitrelul. Tu cum esti? merge luna asta fara stimulare? a facut sotul tau spermograma? AH, chiar voiam sa te intreb ti-a crescut temp cand faceai Puregonul? Eu o am cam mare decat deobicei....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu cred ca luna asta nu ovulez [bang][bang][q].Mi-am facut ieri un test,era negativ dar a doua linie era acolo iar astazi cand am facut din nou a doua linie nu mai era deloc si sunt abia in z13 din 27.Se poate oare sa fi ovulat deja?[alcool] Daca da e clar...fara bebe luna asta... Lili [mamica] de strumfita Maria Eliza (06.06.2008) Cu ajutorul lui DD in curand din nou [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilimara, se poate sa fi ovulat inainte. Legat de testele de ovulatie, ele trebuit facute intre ora 10 si ora 20 (atunci se secreta mai mult LH) si e indicat sa nu bei prea multe lichide si sa nu faci pipi cu vreo 2 ore inainte. Pentru mai multa siguranta, eu combin mai multe metode ca sa aflu cand ovulez: masurarea temperaturii bazale, teste de ovulatie si sunt atenta la simptome. Irmaria , ar putea sa iti iasa pozitiv daca esti gravida la DPO 10. Incearca testul First Response (scrie ca detecteaza cu 6 zile inainte de intarzierea menstruatiei sau la 7 zile DPO). ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor [flo]. La Multi Ani Ella! Sa dea Dumnezeu ca luna asta sa primesti si vestea cea mare, ca vine un bebe la voi. Eu ma chinuiesc cu CM, dureri de toate alea, stare de spirit incredibil de naspa... Abia astept sa treaca ca saptamana viitoare sa ma duc sa imi fac toate analizele inainte de a ne apuca serios de proiectul bebe. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...