Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari kitty-27!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
Neata gagici! Poftiti la o cafeluta, un suculet si o felie de tort. Ieri a fost ziua mea [q][q][q] si am stat la fundul butoiului M-a apucat asa o criza k nu-mi mai ajunge timpul, k nu ramane nik in urma mea, k eu dak mor maine am trait degeaba..... [bang] nu m-am adunat deloc toata ziua. In plus Z1 [q][q][q][q][q] Ancuta , in curand [gravired]
Scumpa in primul rand LA MULTI ANI! In al doilea rand sa stii ca si eu cad am implinit 30 de ani am stat scufundata in butoi nu am vrut sa vad pe nimeni. Altii se sarbatoresc mare chef, cabane, petreceri in cluburi.... Eu nu am vrut sa aud pe nimeni! Ma gandeam disperata ca am facut 30 de ani nu am un copil, nu am un servici care sa ma multumeasca, profesional nu ma simt implinita. Am niste rate de nu-mi permit sa ma duc o data pe luna la o pizza..... In schimb ii multumesc lui DD ca am un sot extraordinar. Te pup si stiu ce inseamna. Le-am spus celor din familie sa nu ma sune si sa nu-mi spuna LA MULTI ANI! ca de fapt pt mine e doliu. POate ca am reactionat prosteste, dar asa a fost la mine. Va [pup] pe toate si va invit la cafeluta [cafea], ceai sau suc! Sa aveti un weekend formidabil. Si sa stiti ca deabia astept sa felicit urmatoarea graviduta. La toate gravidutele cand au aflat mi s-a facut pielea de gaina de fericire si mi-au dat lacrimile de bucurie. Astept sa ma bucur la fel si pentru noi toate celelalte care suntem aspirante. Elenush te rog din suflet nu-l stresa pe bebe. Si eu cred ca la fel as reactiona. [pup] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza fetele! O zi minunata va doresc! Multumim de tratatie Anca si la multi multi ani sanatosi si plin de impliniri, sa dea Domnul ca la anul pe vremea asta sa iti ti bebele in brate. Elenush incearca sa nu mai te ingrijorezi totul o sa fie bine ai sa vezi. Matzaila fii optimista toate se vor rezolva. [pup] [pup] [pup] la toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
hello gagici! haideti la cafea cu mine e buuuuuuuna mie mi-a iesit un herpes...cred am toata buza umflata in fine... voi? care-i treaba ?[pup][:D]
daca poti pune tinctura de propolis pe herpes si tine un minut. fa mai multe reprize asa si o sa-l usuce foarte repede. Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! In Craiova se anunta o zi frumoasa si calduroasa. Ma bucur nespus ca e vineri si ca urmeaza week end-ul :)
Citat:
citat din mesajul lui miky82
M-a amuzat tare acest filmulet Cum se fac copiii!!!! http://sorisomail.com/partilha/95862.html
Foarte haios filmuletul :)) viitoare [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor [pup][pup][pup]de molipsire [pup][pup][pup] irmaria pe cand la urmatorul control?te-ai hotarat sa-i zici doamnei doctor in legatura cu HSG? Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]25+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elenusht
fete, cred ca deja ma stiti ca eu sunt super stresata cu aceasta sarcina.Imi doresc atat de mult acest copil....de cand am aflat de aceasta sarcina mi-am facut saptamanal beta hcg si progesteronul in dinamica ca sa vad cum evolueaza. Beta hcg creste frumos, se dubleaza la 48 de ore, progesteronul a crescut dar acum a inceput sa scada si stiu ca nu e deloc bine....Mi-am sunat medicul sa-l intreb ce sa fac si mi-a spus ca atata timp cat nu sangerez si nu am contractii sa-mi iau tratamentul (arefam la 12 ore - este progesteron natural) si sa ma linistesc...dar eu nu pot! ce sa fac?m-am mai programat sambta ala un alt medic sa mai cer o alta parere! sper sa nu fie tarziu!voi ati mai auzit de astfel de situatii? Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! [gravired]5+
Elenush eu iti zic sincer si sper sa faci asa: programeaza-te la dr. tutunaru cat am citit la dansul pe site...am vazut ca e f. strict cand vine vorba de sarcina in pericol nu astepta sa sangerezi. vezi ca il si poti suna (dansul insista ffff multe pe site sa fie sunat daca e vreo urgenta, chiar daca nu e medicul tau) asa ca eu zic sa il suni - 0723.999.939. - e nr. Dansului si nu e secret, e afisat si pe site
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Matzaila_81
Elenusht, nu am mai auzit de situatia asta dar nu cred ca pana sambata e prea tarziu. Cred ca doctorul tau nu ar fi atatde inconstient cat sa puna bebe in pericol. Oricum, te astept sambata cu vesti. Si nu te mai stresa ca asta face rau la bebe.
nu paria pe asta (ca nu ar fi atat de inconstient....poate fi doar ignorant...am citit multe ...iarasi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui racheel
buna dimineata fetelor [pup][pup][pup]de molipsire [pup][pup][pup] irmaria pe cand la urmatorul control?te-ai hotarat sa-i zici doamnei doctor in legatura cu HSG? Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]25+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
A ramas sa ma duc la ea dupa ce imi va trece CM-ul. Asta inseamna cam peste 10 zile (da poate nu mai vine [olala] ). Atunci o sa discut cu ea despre HSG si chiar ma gandeam sa merg la Bucuresti la dr Tutunaru ca prea l-ati laudat pe aici :) acum sa vad si cat costa procedura pt ca nici noi nu stam prea bine cu banii... viitoare [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...