Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari kitty-27!!!


Recommended Posts

Matzaila, imi pare rau pentru mama ta. Dar daca o internezi, de ce nu ii faci si un RMN? Sa stii sigur ce are... E putin mai scump, dar merita. Iti spune absolut tot ce are mama ta, ii scaneaza tot corpul. Iar candida poate sa apara de la orice. Eu nu am luat antibiotic decat de vreo 3-4 ori in 27 de ani, si tot am facut candida. Nici dr nu a stiut sa imi zica de la ce. Dar tare urata e boala asta si abia am scapat de ea. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua fetelor...am intrat sa va las multi pupici de molipsire, sa stiti ca nu v-am uitat si ma rog in contiunuare pentru voi sa vi se intample minunea cat mai curand. Noi suntem bine, crestem, ne miscam greu, dar pe data de 9 iunie il vom cunoaste pe Matei, atunci este programata cezariana, eu sper sa stea cuminte pana la data stabilita, in rest emotii mari si asteptari si mai mari. Va pupacesc pe toate.[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Si va tin pumnii stransi sa fie cu noroc pentru toate fetele care urmeaza sa se testeze.[ruga] [gravired] 37+ cu [baietel] Matei AMR 14 zile pana la marea intalnire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui luiza77
Buna ziua fetelor...am intrat sa va las multi pupici de molipsire, sa stiti ca nu v-am uitat si ma rog in contiunuare pentru voi sa vi se intample minunea cat mai curand. Noi suntem bine, crestem, ne miscam greu, dar pe data de 9 iunie il vom cunoaste pe Matei, atunci este programata cezariana, eu sper sa stea cuminte pana la data stabilita, in rest emotii mari si asteptari si mai mari. Va pupacesc pe toate.[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Si va tin pumnii stransi sa fie cu noroc pentru toate fetele care urmeaza sa se testeze.[ruga] [gravired] 37+ cu [baietel] Matei AMR 14 zile pana la marea intalnire
luiza [pup] nastere si recuperare usoara si bebe sa fie sanatos, cuminte, necolicos si mancacios! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna fetele Monique multumim de informatii[pup] EllaR[pup]am si eu o rugaminte la tine, daca poti sa o intrebi pe doamna biolog c ce as putea sa iau pentru deficit de faza luteara si cum
cum deficit de faza luteala? o ai prea scurta? ca si a mea e cam scurta, cam 11-12 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Katy ceaiul de naprasnic l-am baut acum cateva luni, da si ai dreptate nu am tinut cont de zilele fertile am baut incepand cu prima zi de menstruatie si in luna aceea mi-a venit la 37 de zile, iar cu apa... mama ei de apa ca nu pot sa beau multa[bang][bang][bang], acum fug si mai beau un pahar de apa [:D], sper sa intre [inec] , multumesc!
fata de cate zile in mod normal? si eu beau ceai de napraznic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Matzila sanatate multa mamei. Cami si eu sper. Ai grija cu atatea antibiotice sa nu dai in altele, cum ar fi candida. Ea se face de regula de la antibiotic. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
stai linistita ca o am si pe aia[bang] tocmai asta-i baiul, folosesc si ovule pentru candida[bang] nu mai scap io de belele sanatosi sa fim ca de infectii astea nu mai scapam[:D] [pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monique eu am ciclu intre 28 si 32 de zile media fiind de 30 de zile, de 2 ani mi-am notat prima zi de menstruatie o singura luna a fost la 26 de zile si de 2 ori 37 de zile una fiind cand am luat naprasnic, nu am stiut ca se bea dupa ovulatie. Pot sa iti spun ca acum ciclul il am ceva mai reglat fata de acum multi ani cand nu stiam niciodata cand imi vine si nu se punea probleme de o eventuala sarcina, dupa care vreo 6 ani am luat anticonceptionale cu pauze de 1 sau 2 luni, stiu ca am luat cam mult timp dar dr mi le-a recomndat pt ca am ovare polichistice.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Monique eu am ciclu intre 28 si 32 de zile media fiind de 30 de zile, de 2 ani mi-am notat prima zi de menstruatie o singura luna a fost la 26 de zile si de 2 ori 37 de zile una fiind cand am luat naprasnic, nu am stiut ca se bea dupa ovulatie. Pot sa iti spun ca acum ciclul il am ceva mai reglat fata de acum multi ani cand nu stiam niciodata cand imi vine si nu se punea probleme de o eventuala sarcina, dupa care vreo 6 ani am luat anticonceptionale cu pauze de 1 sau 2 luni, stiu ca am luat cam mult timp dar dr mi le-a recomndat pt ca am ovare polichistice.
ahaaa multumesc pentru detalii [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Alina [pup] iei Metformin sau ce pt diabetici?
Exact, de unde sti?[flo] iau 2 pe zi, a zis dr ca s-a demonstrat stiintific ca este bun pt ovare mcpk. ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...