Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Braduti draguti de ian-feb 2005 (72)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La Multi Ani Mihai de Lali, Mihaela de Vladia, Gabriel de gabi.i si mamica lui, Gabriel de Catiflo [s] si tuturor celor care isi serbeaza azi numele cu ocazia Sf Arhangheli Mihail si Gavrila![flo] M-am grabit sa va felicit inca de la prima ora, ca sa va mearga bine azi! Sa fiti sanatosi, sa traiti cu numele si sa aveti parte numai de bucurii! O zi frumoasa and all the best for you! [pup] PS: Simona, noi am ajuns sambata la atelierul de costume de la Kinodiseea. Voi ce ati vazut? Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

La multi ani sarbatoritilor de ieri, si mici si mari!!

 

Cum merg treburile la scoala?

Vlad este innebunit dupa scoala, ii place enorm, abia asteapta sa-si face temele.

El a facut vaccinul joia trecuta si de ieri tot are febra mare, azi nu s-a dus la scoala...eu sper sa fie reactia de la vaccin, s-ar incadra in termenul de 5-7 zile, alte simptome nu are...Aseara dupa ce i-a scazut febra si-a terminat temele si m-a rugat azi sa-i duc caietele la scoala sa i le dau doamnei, sa nu cumva sa ramana in urma [8D]

Are si el in carnetul de note numai FB la toate materiile, si-a format deja manuta la scris si merge mult mai usor la litere si cifre, el este foarte incantat [:)]

 

 

Oana, mami fericita de [bonjovi] Eric-Stefan (18 aprilie 2008)

si [roker] Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

 

Bubu mic

Bubu mare

Bucatarasid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu, Priorix a facut Vlad? Matei a facut acest vaccin luni si vad ca de ieri a inceput sa se inroseasca la fata (obrajii si barbia). Ce-i drept isi duce si el mainile frecvent pe fata, dar pana la vaccin nu l-am vazut asa de rosu. Cred ca e o reactie trecatoare, sper sa nu aibe si altele (sincer, nu am citit prospectul).

Ma bucur sa aud ca lui Vlad ii place scoala, el sta cu bona dupa ore? Ne laudam si noi cu 9*FB in carnet.[:I]

 

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lbelciug
Bubu, Priorix a facut Vlad? Matei a facut acest vaccin luni si vad ca de ieri a inceput sa se inroseasca la fata (obrajii si barbia). Ce-i drept isi duce si el mainile frecvent pe fata, dar pana la vaccin nu l-am vazut asa de rosu. Cred ca e o reactie trecatoare, sper sa nu aibe si altele (sincer, nu am citit prospectul).Ma bucur sa aud ca lui Vlad ii place scoala, el sta cu bona dupa ore? Ne laudam si noi cu 9*FB in carnet.[:I]Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
align="right" id="quote2">Felicitari pentru FB-uri !Si noi urmeaza sa facem vaccinul, insa stiu ca roseata pe fata poate fi o reactie alergica. Eu zic sa-l urmaresti in continuare si, eventual sa intrebi medicul de famile sau pediatrul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Lali.

Simona, la noi se vor pune 20 ron pt un cadou simbolic de Sf Nicolae. Pt Craciun i se cumpara doar d-nei cadou (chiar, la voi ce suma se da de parinte?), cei mici intra in vacanta pe 23, nu stiu daca le da de la scoala ceva.

Nu mi-ai zis daca ati mai ajuns la Kinodiseea?

 

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...