Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Braduti draguti de ian-feb 2005 (72)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui lbelciug
Multumesc, Lali.Simona, la noi se vor pune 20 ron pt un cadou simbolic de Sf Nicolae. Pt Craciun i se cumpara doar d-nei cadou (chiar, la voi ce suma se da de parinte?), cei mici intra in vacanta pe 23, nu stiu daca le da de la scoala ceva.Nu mi-ai zis daca ati mai ajuns la Kinodiseea?Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
align="right" id="quote2">La noi eu cumpar cadourile de Craciun si Mos Nicolae, mi-am prins urechile. Se strang 100 de lei pentru cadouri de mos nicolae, cadouri de craciun pentru copii si pentru profesoriNu am ajuns la kinodiseea [:(] M-am simtit eu rau [:(]Lali, multumesc frumos pentru raspuns!Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)Am blog
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lbelciug
Simona, referitor la cadourile de Craciun pentru copii: pt ce anume s-a votat? La noi cica o carte si o jucarie.`Dar la voi, Lali?Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
align="right" id="quote2">La noi de Mos Nicolae vor merge intr-o vizita surpriza pentru ei la o fabricuta de globuri pentru brad, unde isi vor decora fiecare propriul glob ! De Mos Craciun nu stiu inca, de obicei (pentru ca noi continuam scoala acolo unde am facut si gradinita) primeau o carte sau DVD in germana si ceva dulce. Insa se ocupa scoala de asta, noi doar contribuim financiar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pentru ca se apropie sarbatorile si odata cu ele si incep aniversarile de 7 ani ale copiilor nostri vreau sa va doresc:

 

Craciun fericit ! cu Mos bogat, bucurii si sanatate !id="size4">id="red">id="Times New Roman">

 

 

Laid="red"> multiid="maroon"> aniid="blue"> intregiiid="green"> trupeid="red"> deid="orange"> bradutiid="limegreen"> !id="size4">id="Script MT Bold">

 

P.S. Va mai amintiti ce emotii incepeau acum 7 ani ? .....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lali
Pentru ca se apropie sarbatorile si odata cu ele si incep aniversarile de 7 ani ale copiilor nostri vreau sa va doresc: Craciun fericit ! cu Mos bogat, bucurii si sanatate ! La multi ani intregii trupe de braduti ! P.S. Va mai amintiti ce emotii incepeau acum 7 ani ? .....
Multumim frumos! [asia] Si noi va uram la fel! [pegeam] Ce repede au trecut cei 7 ani Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009) Am [URL="http://sirimie.blogspot.com"]blog[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!Un an cu toate bucuriile impartite judicios in fiecare zi[flo][flo][flo]!

 

Lali, id="red"> la fiecare sfarsit si inceput de an retraiesc emotiile acelea minunate!

 

Ma minunez cand mai apare cineva si scrie pe la noi,macar asa ...un pic...[:-@]

 

IN curand implinim toti 7 ani si cred ca simtim din plin...Eu cu cel mic mi-am adus aminte de perioada in care ceilati doi erau asa si chiar ma intreb cum facem fata cu unul de doi ani si unul de 6 luni...

 

Acum mi se apre ca daca ar mi fi unul de 2 luni ...ar fi[:D]

 

Crinuta,Lali,Bubuid="red"> cum e cand intrarati pe pista catre 8 ani[:D]?

 

Mami de viezurici:TUDOR-CONSTANTIN 9.02.2005, ILINCA-CRISTIANA 31.07.2006, DIMITRIE-DANIEL 21.04.2010

http://community.webshots.com/user/BESTUTZA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...