Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Braduti draguti de ian-feb 2005 (72)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lbelciug
Noi vom merge cateva zile de Pasti la Braila, speram ca socrii sa-l primeasca pe Matei in restul zilelor de vacanta. Inca nu stiu Bogdan ce zile are inchise la gradi...Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
align="right" id="quote2">Distractie placuta!Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)Am blog
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui kita
La multi ani, un nou an 2012 plin de sanatate si multe realizari, si...mult spor la scris pe acest forum;KitaKITA si fratiorii: Vlad Stefan (27.11.2008) si Andrei (10.02.2005)
align="right" id="quote2">Kita, imi poti lasa te rog o adresa de email sau o alta modalitate sa te pot contacta. Iti multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pe unde umblati in vacanta?

 

Liviana, am vrut sa zic de mai multe ori, trandafirul de la tine face niste flori superbe! Acum iar am un boboc.

 

Bestutza, acum ai mai mult timp?

 

Ai mei sunt la mare cu socrii si saptamana viitoare se intorc, vreau sa ii duc la ai mei. Lui Vladut ii ies dintii definitivi in spatele celor de lapte, [:(] mai pateste cineva?

 

Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]

 

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

 

Am blog

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur, Simona! [:)]

Noi doar ce ne-am intors din concediu: o sapt la mare si una la munte, f frumos! Acum copiii sunt in vacanta la bunici.

Voi ce de vacanta planuri aveti?

 

Stomatologul ce zice apropo de dintii lui Vladut?

 

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Merci Liviana! Chiar ca nu mai sunt nici 10% din fetele de candva...pacat. Séb merge la scoala, da, a facut anul pregatitor si a invatat sa citeasca, scrie si matematica, a terminat primul din clasa. Ii place foarte mult sa invete si nu trebuie sa i-o ia nimeni inainte. Acum, de exemplu, lucreaza, i-am cumparat un caiet special de vacanta sa faca lectii. L-am inscris si la biblioteca ca ma falimenta cu cartile, le termina prea repede. Si citeste carti. Le-a dat invatatoarea o lista cu carti (daca vor) sa citeasca in vacanta si acum citeste "Cartea junglei". Face si fotbal, iar la toamna vrea sa il inscriu la sah. Deci sunt multumita, de aia am si decis sa fac un al doilea bebe, ca este independent, chiar ma ajuta foarte mult cu Giulia. E nascuta prematur si a avut niste mici probleme de sanatate, deci am protejat-o mai mult. Iar acum nu ma pot misca nici un metru ca plange dupa mine. Dar el o mai calmeaza, sta cu ea, ii vorbeste si canta, iar ea il adora, e topita dupa el. La voi, celelalte fete, cum e cu scoala? Va pup! Mami de Séb si Giulia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...