Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Braduti draguti de ian-feb 2005 (72)


Recommended Posts

Lali, iti multumesc[flo]. Si noi suntem in urma: i-am luat Biancai pantofi in lipsa ei..era plecata din Bucuresti, cand s-a intors nu am probat-o si acum ii sunt mari... [q] Maine trebuie sa merg cu ea sa-i caut o pereche cat mai apropiata de masura ei! Succes la pregatirile care sunt pe ultima 100 de m. [pup][pup] [url="http://picasaweb.google.com/miidestele/ "]albume foto[/url] Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 187
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

F talentata prietena ta, Kris. Minunat tort a avut Bibi! Simona, noi n-am mai cumparata camasa cu maneca scurta pt ca nu am gasit. Are insa vreo 5 cu maneca lunga, ziua si camasa deci. Pantofi avem, nu stiu unde gasesti, poate la hypermarket? Ati gasit afterschool? Cine imi zice si mie care sunt normale de la Sanepid in ceea ce priveste pachetul de acasa (gatit) dus la afterschool. Succes la scoala tuturor bradutilor-elevi![flo] Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tomasa
Buna fetelor. Noi cu emotii mari pentru prima zi de scoala! Vreau sa urez tuturor scolareilor succes si sa inceapa cu dreptul.Crinuta, Lali, pana la urma unde vor merge baietii? La ce scoala? Tudor la scoala 17 "Pia Bratianu".In rest va pup pe toate si sper sa revenim cu impresii si poze din prima zi.mama lui Tudor si a Marieiid="purple">
align="right" id="quote2">Tomasaid="red">,si noi tot la H.O. suntem, Rayan si Dragos sunt colegi. Cu ocazia asta ma vad si eu des cu Lali si e interesant avand in vedere faptul ca ne stim de cand ne stim..Voi ce faceti?Crinuta si [bonjovi] minunea eiFara Dumnezeu nimic nu e.Cine se increde in sine, cade rau!PRO LIFE, NOT PRO CHOICE!!!StaycatholicCatholic answers
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uram si noi scolarilor mult mult succes!!!

 

Gabi.i - pana la urma sunteti la 94? Noi suntem in clasa C, Degeratu, poate suntem colegi de clasa (mi-as dori).

 

Multumesc pentru raspunsurile despre pantofi, azi mergem sa cautam. Pantalonii de uniforma de la Cora deja s-au stricat, fermoarul e stricat, asa ca va merge cu alti pantaloni negri.

 

Tot maine si Monica are un fel de spectacol de deschidere la gradinita, sa vedem cum ne impartim.

 

Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)]

 

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

 

Am blog

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELOR! va pun absente! la toate!!!!!!!!! Nu ne povestiti impresii despre prima zi de scoala? [q][q] Voi face primul pas: [flo] Noi cand ne-am gasit invatatoarea ne-am lipit de dansa si am asteptat sa ne strige sa intram la clasa. D.na invat. este foarte dulce, blanda si placuta! Bianca e topita dupa ea. A fost atat de indrazneata, i-a oferit florile s-au imbratisat si a stat langa dansa in careu. La clasa i-a tinut 1 ora, dupa care am stat 15 min cu copii si a urmat sedinta. La sedinta ne-a dat o lista cu rechizite, de bun simt, ne-a spus cateva reguli ale clasei, scolii si am stabilit mai multe detalii, in mod special despre corespondenta dintre noi si dumneaei. Avem si o prietena, cu care ne-am cunoscut in ajunul scolii! Este vorba de Ruxi, fetita Monicai Elisabet. Sunt deosebite amandoua! Va dorim mult succes ! Va voi atasa linkul cu poze : https://picasaweb.google.com/106848964397170418465/PrimaZiDeScoalaSeptember122011?authuser=0&feat=directlink [pup][pup] [url="http://picasaweb.google.com/miidestele/ "]albume foto[/url] Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kris, si noi suntem clasa I B![:I] Ce frumoasa e Bia, a mai crescut, e o domnisorica tare dragutza![olala] De unde ati luat/confectionat uniformele? Si la noi a fost f bine, cu emotii mai mari din partea mea, insa Matei a raspuns bine. Fie vorb aintre noi nu prea parea sa stie in ce intra. [:D] E cel mai scund din clasa (are copii cu un cap mai inalti ca el), dar nu asta e important. Doamna m-a asigurat ca Matei are potential si ca va fi mai determinat sa invete, ca sa stie la fel de multe ca si ceilalti. Doamna l-a evaluat discret f bine, iar smecherul meu i-a facut o prima declaratie pe hartie. I-a scris "Doamna O, te iubesc", a desenat inimioare si un curcubeu. Am avut si sedinta cu parintii, ne asteapta vremuri grele, va fi multa preocupare din partea elevilor, dar nici noi parintii nu putem sta cu mainile in san. In paralel ne adaptam cu AF-ul, deocamdata M face fitze fiind inconjurat de mai multe doamne zilnic. Cu Aikido iarasi merge bine, sunt multumita deci in ansamblu, ramane sa vedem cum tinem ritmul. Monalac, stai linistita ca sunteti singurii din grup care vor debuta la anul! Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...