Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Marea Neagra 2011..cum sunt preturile?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi am fost anul asta in camping gpm mamaia -navodari.Au plaja privata,alimentara,autoservire,bar si loc de joaca pentru copii.Cazarea se face la cort sau casuta.Preturile sunt cam piperate dar merita zic eu.Noi am fost la sfarsit de mai asa ca am avut preturi bune dar pentru iulie august se cam tripleaza. Cazare am vazut si in satul de vacanta de la 50 ron de persoana si de la 60 ron camera.Alte detalii nu stiu. [mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09) [majoreta]sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci! [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca oana_lex82 a cerut recomandari de pensiuni, dar eu am fost la mare de Rusalii, 3 nopti, cu copil de 1an si 4 luni, am stat la hotel si a fost foarte bine. Am stat la Amiral, are 4*, e renovat, bine, nu are chiar 4*, vreo 3 si ceva....dar e ok. Am luat de acasa o ciorba pentru primele 2 pranzuri, dar nu am apucat sa ii dau, pentru ca a mancat cu noi la restaurante. Orez, peste, piure, cartofi natur, mamaliga cu branza si smantana, paste, etc. Fructe si iaurt am avut in camera. Mic dejun am avut in pretul camerei, mancarea era in stil bufet, am avut de unde alege ce sa ii dau copilului. Acum daca tu vrei neaparat sa gatesti si in concediu...ok. Dar eu am zis ca e ok sa ii dau de mancare cu noi la restaurant. Nu am mancat la terasele gen "plimba-tava" de pe plaja, ci la restaurante. Si nu a patit nimic copilul, chiar ne-am simtit toti trei foarte bine. Vrem sa mai repetam experienta. Eu zic ca nu mai ai timp de plaja si de plimbare daca stai sa gatesti. [pup] Vacanta placuta. [mamica] de Daniel, n.01.02.2010 Mama fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gogosel noi am platit 14 ron de persoana si 10 ron de masina .Pentru cort e gratuit in toate lunile,mai putin in iulie cand e full si se taxeaza separat. In mai preturile erau de 10 ron persoana si 7 ron masina.Pentru copiii pana in 6 ani parca e gratuit iar pentru cei de 6-12 e la jumate pretul. Conditiile sunt super.La casute sunt foarte scumpi. Din ce am vazut eu pe litoral la noi nu se mai merita .Asa ca si eu sugerez o vacanta in Bulgaria.La Gpm se merita doar cu cortul si uneori nici asa daca te gandesti cat dai si pe mancare si multe altele. Noi suntem fani cort si de asta mai fugim cate o saptamana pe la mare. La munte mergem doar cu rulota. Iar afara alegem all inclusive. [mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09) [majoreta]sarcina usoara Smara ,Licurici,Ionela,Dana.n,Raluci! [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda141
Ca sa raspund strict la intrebare, preturile mi se par exagerat de scumpe pentru ce se ofera. Cu banii care i dai aici te duci linistit in Turcia sau Grecia, si nu te balacesti in alge , seminte si manele. Exagereaza cu preturile, parerea mea.
Eu zic ca in realitate nu sunt asa de ieftine Turcia si Grecia. De exemplu un sejur de 7 nopti, la 3 stele (hotel renovat cu piscina si loc de joaca pentru copii), doi adulti si un copil, cu mic dejun la Neptun incepand cu 22 august costa 1000RON. Daca gasesti tu ceva mai ieftin in Turcia si Grecia sa-mi zici si mie ca eu nu am gasit. Acum depinde si de ce buget vrei sa aloci concediului. Poate ca raportul calitate pret nu este caelasi da de unde sa scoti diferenta pentru T sau G
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ii dau dreptate lui Anda. Hotel de 3 stele, numai cu mic dejun si in perioada de 22 august sigur gasesti si in Turcia si in Grecia. Pentru voi, din sud clar iesi mai ieftin per ansamblu la noi la mare din cauza transportului, dar nici asa, daca gasesti un last minute sau un EB poti iesi mai ieftin cu avionul decat cu masina... Editez ca sa spun: o data sa mergi pe alt litoral si nu mai calci la noi....parerea mea Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://lbyf.lilypie.com/aw8dp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...