Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (25)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mara ... si voi aveti o mica vedeta. [olala]

Succes in continuare si multumim de aprecieri.

Uitati si bogul festivalului .... http://festivalulaschiuta.blogspot.com/ unde apare Mateea.

 

Gabriela si [zana]Mateea Ioanaid="red"> id="Script MT Bold">id="size2">

Povestea unui inceput de viata... id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxisialexia
meemsyid="red"> ce bineee!!! Abia astept sa ne revedem [pk]Vine si Ri cu tine? Roxana mami de Alexia si Matei. - Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -
align="right" id="quote2">Roxi, si eu abia astept!! O sa ne mai auzim noi la telefon intre timp.id="size1">Da, si Ri o sa fie cu mine, venim amandoua. Gabitzaco, e ce dulce e Mateea, mi-a placut cand a zis ca e din Romania [:)]Biancamo, multumesc, si eu tare ma bucur de timpul (scurt, ce-i drept) care-l voi petrece in tara vara asta. Felicitari pentru inca o generatie care ai dus-o timp de 4 ani, in toamna o iei de la capat [asia]Meems & Rianna (16 dec. 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitati aici reportajul de la gala festivalului Aschiuta unde Mateea primeste diploma si canta o bucatica din cantec in cadrul Galei Lauratilor. [8D]... unde il puteti vedea si pe compozitorul Dumitru Lupu, presedintele juriului.

E un link catre stirile televiziunii locale.

[pup] la toata lumea.

 

Gabriela si [zana]Mateea Ioanaid="red"> id="Script MT Bold">id="size2">

Povestea unui inceput de viata... id="Script MT Bold">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce fetitze dezinvolte la concursul mateei dom'le...nu ca asta mi-ar conveni. cum am mai spus in diverse ocazii, in calitate de mama de baiat nu sustin tendintele actuale. le invatati fitzoase de mici, nene![alcool][:D]

(asta e o discutie de la mine de la serviciu. mamele de fete mai vb intre ele: draga, i-am luat nustiuce pantofiori de nustiuce culoare ca a vrut sa se potriveasca cu rochita pe care i-am comandat-o online saptamana trecuta etc. si noi, mamele de baieti ne mai luam de ele: asa, invatati-le voi fitoase de mici sa tragem noi dupa-aia)[:)]

 

acuma sa ma bag in seama in discutia cu fardurile si frustrarile, eu, daca_as_avea_o_fetitza de5-6 ani, as lasa-o doar cu lac transparent pe unghii si gloss hidratant pt copii pe buze. si parfum. si fiu-meu are parfumul lui de baietei (au la Zara). ca sa nu-si mai dea cu al meu. eu le inteleg mititelele ca vor de toate dar oja pe unghii parca nu arata bine, adica pe mine nu prea ma incanta la fetitze. rau nu cred ca face, unghiile se innoiesc. altceva pe ten-exclus. scena face exceptii, acolo e altceva ca trebuie sa si vada publicul ceva, mai ales daca lumina e chioara. altfel eu nu as fi de acord. de ce sa-si irite tenul cand ele la varsta asta arata the best of?

 

mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual

 

Calatoriile mele

 

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guten morgen![:)] Ce mai face colectia?

 

Meems, spune-mi ca vii pana in data de 12 august. [8D]Ca noi atunci cam plecam.[:-@]Da' de fapt, putem si dupa 25 august, cand ne intoarcem.

 

Mie asta cu lac pe unghii nu-mi place.[:-@] Adica sunt in asentimentul Andei. [:D]Aaaa...cand e in scop de recompensa pentru ne-rontait unghiile, sa zicem. Da' altfel, nu-i vad rostul. Nu mi se pare ca-i creez frustrari copilului prin asta. Stie ca nu e o chestie adecvata varstei ei, la fel cum nu sunt multe altele pe care le vede la mine si la ea, ca si copil, nu e cazul.

 

Parfum avem si noi, de la mine, of course.[bang]

 

Anda, esti prototipul clasic al mamei de baiat.[:D][:-@]Si unde zici ca mereti in vacanta? [8D]

 

Felicitari micilor vedete ale colectiei! Sunt grozave fetitele! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum de-am uitat??

 

Roxi draga, La muuuulti ani, plini de bucurii, veselie, noroc si iubareala! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Abia astept sa ne mai vedem si noi, ca acush se face anu' de cand nu ne-am vazut.[bang]

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...