Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui alina_loca
Fetelor, daca o luna intreaga temp bazala nu creste inseamna ca nu am ovulat? [bang] ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos...
cam asa ceva e cel mai bun indicator, in lipsa unei monitorizari ecografice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

beta hcg se pozitiveaza din momentul in care ar fi trebui sa-ti vina menstra. Eu l-am facut la medlife si in aceeasi zi la ora 15 am avut rezultatul! la fel si la synevo!daca iese negativ, inseamna ca nu e bebe! de obicei detecteaza la 6 zile de la fecundatie Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! [gravired]6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offff greu cu rabdarea fetelor! Si eu stau foarte prost la acest capitol. Am deja mai multe senzatii si semne si e mult prea devreme sa fac un test. Dar ma mobilizez cu putere de la Dumnezeu si o sa am rabdare ca oricum nu am ce face. Ma dor sfarcurile si sunt iritate, am ameteli,simt mirosurile de la o posta, ma doare burta in zona uterului si culmea mia placut mustarul. Mie nu-mi place de fel mustarul, doar cine stie ce mustar sa fie.[:-@] Doamne ajuta sa fie bine pentru toate.[pup][flo][pup][flo][pup][flo] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

EllaR, cate zile au trecut de la ovulatie? ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In data de 23 mai am japjap, dar dupa cum am simtit ovarul cred ca in 24 am ovulat! in data de 25 deja mi s-au inflamat sfarcurile si dupa asta toate treptat au aparut![:-@] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, ar fi a 6-a zi dupa ovulatie. Ai putea sa iti faci maine un test de sarcina, ai sanse mai mici la cele din urina, dar nu e imposibil. Totul depinde de cat de repede a fost fecundat ovulul dupa ovulatie cat a durat pana s-a prins. Ai putea incerci sa ii faci beta HCG. Mi s-a intamplat si mie sa am asemenea simptome si chiar eram insarcinata (primul test cu a 2-a liniuta foarte vaga, dar care era totusi prezenta a fost in a 7-a zi dupa ovulatie. Stiam clar cand am ovulat pentru ca am folosit teste de ovulatie si imi luam si temperatura. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow][wow][wow][wow][wow] Stiu ca sunt bune! Mai ia un test de alta marca! DOOOOOOAMNE!! FELICITARI! Deja am pielea de gaina!!!!!!!!!!!!! [flo][flo][flo][flo][flo][flo] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...