Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

katy..sunt bine...si eu si bebelul...a inceput sa-si faca simtita prezenta...ma dor sanii si se umfla pe zi ce trece...sunt foarte nervoasa..ma trezesc dimineata mai obosita decat adorm...si nervozta pe toata lumea care-mi iese in cale...[nervo][nervo]..greturi din plin dimineata...dar de-abia asteptam toate astea..[pk][pk][pk][pup][pup][pup][pup][pup] [gravi] 5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

kitty-27 [pup] asa de mult ma bucur pentru tine 5 saptamani [olala] lasa ca scapi tu si de starile astea si vei fi o graviduta frumoasa si linistita [flo][flo][flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
kitty-27 [pup] asa de mult ma bucur pentru tine 5 saptamani [olala] lasa ca scapi tu si de starile astea si vei fi o graviduta frumoasa si linistita [flo][flo][flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
[pup][pup][pup]...iti doresc la fel... [gravi] 5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty multa sanatate la amandoi Mihaelafalt maine sigur am sa imi fact test, mi-am luat barza caseta, acum cum o vrea Dumnezeu... MeAlez singurele simptome pe care le am sunt durerile de burtica in zona uterului si mai ma inteapa in partea dreapta, sanii nu ma dor de loc m-au durut pana vineri si de atunci pauza si secretia care este mai sarac cantitativa, eu inaite de menstruatie o aveam mai abundenta, acum nu stiu daca astea s-ar numi simptome! Pupici fetelor si noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele [pup] Am trecut si eu pe la voi... Sa inteleg ca mai asteptam pe cineva cu burtica, da? Deobicei se pleaca in doua de aici, nu?[pk] Eu sunt un pachet de nervi....mai am putin si ma cert cu toata lumea, sotul se chinuie sa nu se enerveze....[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b
va pup cu drag sa va molipsesc, desi nu am mai intrat demult, ma gandesc mereu la acest loc de unde am plecat cu atata speranta. Asadar va pup cu drag si sper sa vi se implineasca visul de a avea cati bebei doriti. La noi a iesit si minunea 2 dupa 7 luni de cal cu manere, desi am polichistice si inca alaptez. Deci se poate. [flo][pup][olala]
super[bibe][bibe]...ai facut si tratam pt ovarele micropolichistice?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna seara fetele [pup] Am trecut si eu pe la voi... Sa inteleg ca mai asteptam pe cineva cu burtica, da? Deobicei se pleaca in doua de aici, nu?[pk] Eu sunt un pachet de nervi....mai am putin si ma cert cu toata lumea, sotul se chinuie sa nu se enerveze....[bang]
Dar ce s-a intamplat draga? Uite afara e frumos, berzele au trecut iarasi pe la noi, hai ca o sa fie bine.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] si sa am si eu un copil sanatos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor [pup][pup][pup] Avem o voua graviduta?[pk][pk][pk] MATZAILA, felicitari, sarcina usoara si la termen[bum][batetoba][bum][batetoba] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]26+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Poftiti la cafea [cafea] Matzaila felicitari!!!!!!! O sarcina usoara si un bebe sanatos si la termen![pk][pk][olala][olala] Mihaela hai si tu sa te mandresti cu liniutele duble [pup] Si miki mai era suspecta , si mai era cineva...dar neuronul meu nu functioneaza chiar bine inca [:D] Haideti fetelor ca inca miroase rau aici a gravideala [olala] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetelor, multumim de cafeluta Luciana, Eu sunt tare suparata mi-am facut testul de dimineata si a doua liniuta e o umbra ca sa o descriu asa, se vede ceva dar nu cred ca sunt insarcinata. Va pup pe toate si inca o data felicitari Matzaila!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...