Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

ceao fetele iertati-ma dar chiar nu stiu ce e cu mine sunt foarte tacuta[bang] ramane miercuri pe 1 iunie intalnerirea? sa va ganditi voi unde anume si pe la ce ora va pupic[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luci merci[pup], mare lighioana, chiar ma gandeam ca se apropie per fertila si eu nu pot presta din cauza infectiei, dar acum nu mai are scapare sotul[:D], nici nu stie ce i se pregateste[olala]. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Luci merci[pup], mare lighioana, chiar ma gandeam ca se apropie per fertila si eu nu pot presta din cauza infectiei, dar acum nu mai are scapare sotul[:D], nici nu stie ce i se pregateste[olala]. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Sa fie o perioada cu final [bibe] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore am o intrebare, daca sti sa-mi raspunzi. La analizele de sange mi-a iesit volumul mediu trombocitar spre limita superioara adica 10,80 la valori intre 6.00 si 11.00. E cazul sa ma alarmez? Trombocitele 172 la valori normale 150-500. Ai idee ce inseamna volumul mediu trombocitar crescut? Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
ceao fetele iertati-ma dar chiar nu stiu ce e cu mine sunt foarte tacuta[bang] ramane miercuri pe 1 iunie intalnerirea? sa va ganditi voi unde anume si pe la ce ora va pupic[pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
din punctul meu de vedere e ok pe 01.06.2011 (de ziua copilului, sugestiv [:D]) unde....nush' sa zic... tu unde o sa ai treaba? inc e parte a bucurestiului?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. ce faceti? Anca la multi ani pentru ziua de ieri. lorena banuiam eu ca e ceva cu tine, cat despre mine sunt binisor doar ca nu imi mai ajunge timpul sa termin treaba. mihacor ma bucur ca sunteti cat de cat bine. ati rezolvat si cu banii sau ati renuntat la ei? fetelor legat de laptop in brate eu am gasit o modalitate aseara mi-am adus aminte ca am o masuta de luat masa la pat si stiti ce bine sta laptopul pe ea, asa si scriu mai bine. va pup pe toate ca fug la treaba, apropo daca are cineva modele de coafuri va rog sa imi p si mie ca am o nunta maine seara si nu am timp sa caut ceva.[pup][pup] Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] si sa am si eu un copil sanatos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...