Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

miha nu am reusit sa vindem masina am avut vreo doi clienti interesati dar nu au mai vrut nu stiu ce o sa facem pana la urma sa vedem cum o sa reusesc eu ce examenul asta ca merg in bucuresti sa dau in examen pt o certificare si daca tot ajung sa merg si la dr sa mai vedem ce si cum chiar mi-am pus sperante multe in jobul asta, chiar daca nu e nimic sigur, o colaborare, eu tot incerc miha, promit ca o sa facem multe poze si o sa vedeti si voi cele care nu veti fi pezente ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cixi, te anunt eu imediat ce stabilesc cu fetele ce frumos ar fi sa vii, sa fim cat mai multe am vazut ca si bebelu o sa incerce sa ajunga dar nu promite nimic ca e cu nati la o petrecere de ziua copiilor aaaaa fetele mai vechi mai stiti ca anu trecut pe vrea asta de 1 iunie s-au anuntat multe gravidute si tot ziceam noi ca se vede ca e luna copiilor sper sa fie si luna asta la fel ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da lorena asa e cu prietenele. Eu am aflat saptamana trecuta si am ramas masca ca prietena mea cea mai buna care am fost colege de banca si mi-a fost si domnisoara de onoare e plecata din tara si cica duminica acum implinea 40 de saptamani si asteapta sa nasca si eu in plop ca nu stiam nimic. Acum astept sa imi zica ca a nascut si ca sunt bine si ea si copilulu ca asa a ramas ca o sa ma sune. Cred ca nu mi-a zis tot asa ca stia ca eu ma chinui si la ea a fost surpriza ca am inteles ca acum au facut cununia civila si religioasa mai tarziu si cred ca i-a fost rusine sa imi zica dar noi tot radeam de ea cand ne intalneam ca o sa se marite fata batrana si era radea ca ea intai serviciul, apoi copilul si apoi nunta si DD cam asa i-a si dat.Ei sa fie sanatosi si sa se iubeasca si sa se inteleaga ca o sa vina [bibe] si la noi.[pup][pup] Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] si sa am si eu un copil sanatos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
si deci.....fetelor maine seara ne intanim, da? vad ca nu a propus nimeni locul si ora fac eu cateva propuneri si voi alegeti 1. parc cismigiu 2. tineretului 3. herestrau 4. unirii mie imi place mult tineretului si este si in centru, deci aproape de toata lumea ora: as zice pe la 18 este ok? sau mai propuneti voi in functie de cum putei ajunge de la serviciu [pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
eu votez CISMIGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va doresc intalnire placuta! Imi pare sincer rau ca nu sunt mai aproape de voi, mi-ar fi placut enorm sa va intalnesc, dar cineva sa pupe gravidutele si pentru mine. V apup pe toate [pup][olala] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna oauu ce de vesti bune.. felicitari Matzaila bebe sanatos si la termen lorena am o intrebare poate tu stii sa imi raspunzi de o luna iau omega 3 doua pe zi ,aspirina si acid folic una pe zi si am observat ca am mai pronuntate venele de la picioare de la mainie ff ciudat si am doua vanatai care nu imi mai trec pe pulpe le am de vreo doua saptamani e posibil sa fie de la medicamentele astea??ca pe prospect nu scrie nici un efect advers cel putin nu de genul asta fetelor care stiti dati-mi o parere eu sunt ziua 26 astept rusii cumintica pe joi vineri simptome nu am de nici un fel nici de rusi nic de bebe cine stie..dar nu le tin socoteala prea tare oricum.. HAI MIKY CU TESTUL POZITIV!! VA PUP O ZI BUNA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=164305"]
CAPITOL NOU[flo]
[/url] _________________________________________________ In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastra
"A person is a person, no matter how small. " Dr.Seuss
[url="http://www.ticker.7910.org/an1cxJA0g410010MjEyODc2c3wxMDAwOTk4c2F8V2UgaGF2ZSBiZWVuIG1hcnJpZWQgZm9y.gif"]Marriage Ticker[/url] [url="http://i56.tinypic.com/wi0gi1.jpg"]Trying To Conceive[/url] [url="http://www.mommy-layouts.com/mommy-graphics/cat/baby-loss/remember-mommy-angel.gif"]Mamica de ingeras fetita[/url] 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...