Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu zi cla fel!!!! Nu cred ca a trecut barza aia de geaba! Si fetele noastre care "au pasat-o de la una la alta si au jumulit-o"! Sunt sigura ca o sa fie mai multe fete gravide deodata! Doamne ajuta![:D][pup][flo] Doamne ajuta sa fiu [gravi] cu 2 bebei sanatosi tun si la termen!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele am fost si mi-am facut beta hcg dar peste 3 zile o sa am rezultatul...asa de mult? La voi cat a durat pana ati avut rezultatul? si unde l-ati facut? Elenush sa dea Domnul sa fie bine, parerea mea ar fi sa iti schimbi medicul, zic si eu... Matzaila multa sanatate parintilor tai si insanatosire grabnica. Doamne ajuta la cat mai multe gravidute va tin pumnii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata[pup] eu iar sunt pe fuga[:D] Elena.. Ce dr, grrrr..numainesimtiti pe lumea asta, sa bage banul in buzunar si atat. Miky, mie dr mi-a zis ca daca faci stimulare vine la 27-29 de zile si asa a fost. E ciudat insa sa dureze ata un beta, normal rezultatul e in aceasi zi. Siacum intrebare: la cat timp dupa pregnyl ai ovulat? Restul fetelor-va pup[pup] si sa auzim noutati de la barza.[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Moni tu?Ceva semne de [bibe]? Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
mai Luci...ce sa zic... eu am avut atata treaba....incat nu m-am mai concentrat pe Bebe si pe simptome sigur ca am remarcat lucrurile iesite din comun dar care din fericire prevestesc menstra (intepaturile obisnuite in uter spre ovarul stang...) oricum de luna asta am vrut sa o las mai moale si uite ca si agitatia si treaba multa m-au ajutat astept sa vina menstra in curand... n-am socotit exact .... tu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gaby nu am fost la monitorizare sa vad cand am avulat dar dupa testele de ovulatie care au iesit 3 zile la rand pozitive asta din ziua a 13 a iar din ziua 15 si 16 am avut dureri de ovare semn de ovulatie, acum nu stiu ce sa mai zic, de vineri nu mai ma dor sanii semn care il am de fiecare data ca imi vine menstruatia dar in aceasi zi trebuia sa imi vina dar iata ca nu au aparut rusii si sper sa nu mai vina, am vb cu dr si mi-a zis sa mai astept pana joi iar daca nu se pozitiveaza testul sa merg la ea, mi-a zis ca e prea devreme pentru a se pozitiva testul, in aceasi situatie este si o prietena de a mea caruia dr ei la fel i-a zis sa mai astepte cateva zile ca este prea devreme, la unele femei se pozitiveaza testul mai devreme iar la altele mai tarziu. Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...