Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cosmetice pe care le cumparam mereu


Recommended Posts

http://img834.imageshack.us/img834/3681/tuqb.png

 

Uleiul uscat ("divine oil") si scrubul de la Caudalie. Uleiul e formulat dintr-un amestec de uleiuri (de struguri, de argan, hibiscus si susan) combinat cu Polifenolii antioxidanti patentati Caudalie.

 

Lasa pielea foooarte moale si "plump" (plina / hidratata) iar sticla e din sticla-sticla (nu plastic) ce are pe spate sculptat un strugure. Arata asa.. luxos / elegant / pretios, incat ti-e mai mare dragul sa il folosesti [:)]

 

http://img713.imageshack.us/img713/737/zq1q.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • Răspunsuri 101
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu ma machiez doar din cand in cand, la ocazii speciale, asa ca nu am o colectie impresionanta de rimeluri, rujuri, fonduri de ten, pudre sau farduri de pleoape. Dar pielea mea se impaca bine cu produsele Yves Rocher si folosesc de vreun an crema de fata Hydra vegetal, serul vegetal pentru zona sensibila din jurul ochilor si apele de toaleta Comme une Evidence si Naturelle. Ca demachiant si lotiune de corp recurg la Nivea Aqua Effect si respectiv Nivea Smooth Milk, iar ca sampon obisnuiesc sa cumpar din farmacii Vichy Dercos sau Gerovital impotriva caderii parului. Ca parfumuri mai am prin dulapiorul de la baie Tommy Girl de la Tommy Hilfiger, Cool Water de la Davidoff si Chalon albastru. Mi-au placut de asemenea demachiantul si crema antirid de la Aslavital, precum si Kerium DS de la La Roche-Posay.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin unpinned this subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...