Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cosmetice pe care le cumparam mereu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 101
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi m-am dat cu dermatograf pe pleoapa superioara. Cand a ajuns la lucru un coleg a spus ca wow, ce gene false mi-am pus :))))) am aflat ca asistentele credeau acelasi lucru, cand le-am spus ca e doar rimelul m-u tot intrebat daca nu am clestisor de gene, ca nu se poate sa fie asa intoarse. :)))

Xio,  si eu am rimel Blinc dar nu sint multumita deloc. 

 

Aduna firele de parca sint date cu rimel vechi , si genele par incarcate si false......

 

Eu am genele destul de lungi , si le aduna ......

 

Poate nu stiu eu sa ma dau , cu toate ca m-am uitat si pe youtube 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am citit ca au scris mai multe fete ca nu stiu sa se dea cu el, l-am comandat oricum si ma asteptam sa fie ceva munca de Sisif, spunea una dintre ele ca e nevoie de antrenament. Nu siu ce antrenament, miemi-a iesit din prima.

Am garzi weekendul ast, dar voi incerca sa fac poze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poza nu e f reusita, in realitate arata muuuuuult mai bine.

Asa arata si la mine , si mie nu imi place deloc .....prea arata a gene false si incarcate.

 

Eu am ramas la rimel classic - flosesc asta de la Chanel, am  si negru si albastru

 

http://www.chanel.com/en_GB/fragrance-beauty/Makeup-Mascara-LE-VOLUME-DE-CHANEL-154627?sku=154628

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASta e si ideea, sa fie mari si frumoase :)))) si sa creada lumea ca am gene false.

Bine, asa mi le fac eu, ca poti sa le rimelezi si normal fara sa le alungesti atat si fara sa pui atata rimel pe ele.

Si ce a observat la Binc e ca la inceput arata ca in poza, la dreptul pare inacract, dar dupa 1o minute cand se usuca arata mai natural. O sa fac o poza sa vad daca se vede ceva. :)

Bine, se vede diferenta intre pozele mele si cele puse de Ral.

E fain ca poti sa le aranjezi cum vrei. Ma rog, mie imi place, nu inseamna ca tuturor trebuie sa le placa . :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-am dat cu dermatograf pe pleoapa superioara. Cand a ajuns la lucru un coleg a spus ca wow, ce gene false mi-am pus :))))) am aflat ca asistentele credeau acelasi lucru, cand le-am spus ca e doar rimelul m-u tot intrebat daca nu am clestisor de gene, ca nu se poate sa fie asa intoarse. :)))

Poate nu s-a vrut un compliment [flo2]

 

Am glumit.

Xio, mie mi se par prea fortate si incarcate mai ales de mers la munca. - ma refer la cum aratau genele mele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...