Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gemeni 4ani +


Recommended Posts

  • Răspunsuri 123
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mamaana, uau! ce schimbare la flacaul tau! Mi-l amintesc cu totul altfel. S-a subtiat, s-a maturizat. Era un copil si acum uita-te la el! E foarte frumos, cred ca esti tare mandra de ce ai realizat: 3 copii superbi. Bravo tie!

 

Paste fericit si voua! [pup]

 

Ai mei copii sunt la parintii mei de ieri, mergem si noi acolo sambata dimineata. Anul asta petrecem Pastele la mama, in mijlocul familiei reunite. Va fi cu mancare din belsug, visinata, vin,  ras in hohote si vorba multa. [:)]  Speram sa tina si vremea cu noi, sa se mai opreasca ploile.

 

 

post-8889-0-66561900-1397759621_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Hello,bine v-am regasit mamici de gemeni.

Nu mai ma tineti minte,eram activa acum 4 ani,fetitele mele Laura si Francesca vor implini 5 ani luna viitoare.

Sunt inca in Italia si aici vom ramane cel putin pana cand vor avea 18 ani fetitele.

Suntem bine,ultimul an la gradi,vorbim nincetat,cantam,dansam,am inceput sa ne intereseze si scrisul anumitor litere,mai mult Laura,suntem cuminti,o ascultam pe mama din cand in cand si facem si nazbatii,ca e normal.

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...