Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cresa/gradinita cu grupa Pampers in Iasi


Recommended Posts

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 4 weeks later...
Buna Amelie! Si eu caut o cresa decenta in Iasi. Am un baietel de 1 an si 2 luni si vreau sa ma intorc la munca...deocamdata nu sunt prea multumita de grupele baby pe care le-am gasit pe la gradinitele private. Plus ca preturile sunt marisoare (peste 900 de lei la program prelungit). Auzisem ca se va deschide o cresa privata pe langa Continental, dar nu am gasit nimic concret inca. In privinta bonei mi-e greu sa am incredere in cineva...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut copila la grupa pampers dar la o gradinita particulara. Am fost multumita, insa copila a racit f mult si f des si a facut si niste complicatii asa ca am renuntat deocamdata. Amelie, ai varianta de bona? Dareformore, al tau e f mic, nu cred ca il primesc la gradi la pampers. Sau poate, cu criza....anul trecut multe gradinite particulare au strimbat din nas, desi a mea implinea 1 an si 6 luni in septembrie, cind vroiam sa incepem. Preturi asa mari cum spui insa, eu nu am gasit; pentru program prelungit pina la ora 17 mi s-a cerut in general in jur de 700 de lei (cam 550 taxa, plus masa, 10-11lei/zi). Eu caut bona...dar lipsa de incredere imi face munca tare grea... ______________________________ http://pisigri.blogspot.com/ Mami de Ilinca (5.03.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
amelie - cel mai bine intreaba mamicile de prin cartier despre crese. mai ales daca vrei sa fie in cartierul tau. sigur ele stiu. cred ca si babele stiu. [:D] nu te baza doar pe raspunsurile de pe forum.
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [copil] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...