Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Catalin Haiduc ( 8 )


Recommended Posts

Buna fetelor, Felicitari yellowella sa va dea Dumnezeu sanatate si tot ce e mai bun! Fetita mea plange foarte mult... si nu stiu ce sa mai fac cu ea... imi cere f des sa manance si eu ma straduiesc sa ii dau macar din 2 in 2 ore... dar cateodata chiar nu reusesc... Daca aveti idee ce as putea sa fac... va multumesc [q] si de obicei seara imi cere mai mult si mai des... Va pup mamici si gravidute! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 335
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna mamici si burtici!!! Am si eu o intrebare la voi....... in ultimul trimestru ma tot chinui cu sfaraitul noaptea, mai bine zis i-l chinui pe sotul meu....eu nu prea pot sa dor din cauza asta.......nu pot sa zic ca am nasul infundat ca totsuflu si iese nimic.....am gatul uscat cumva si scot niste sunete foarte urate.....cam tremura patul......ce sa fac???? trece dupa nastere problema asta??? ma tot trezesc noaptea sa scuip un fel de muci ghemotoci....:((( sunt foarte suparata....[q] daca stiti ceva despre asa ceva .....sau ati trecut prin asa ceva.....ajutati-ma! multumesc frumos![flo] Iana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am aceeasi problema ca si iana_62002 [q] . Am avut o raceala si acum imi simt mereu gatul si nasul uscate. Am incercat sa fac mai multa umezela in camera pe timpul noptii...dar fara vreun efect pozitiv [q]. Eu o sa ma duc pe 30 la Dr. Haiduc si o sa-l intreb daca este normal, sau daca sunt tot simptomele racelii ... poate fi si asta.....[:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Incep cu o veste buna. Dianaemma a nascut azi dimineata la ora 6. Din pacate cu ceza..sper sa nu se supere ca am postat in locul ei. Si ea si bebelina sunt bine. [olala][olala][olala] Si eu am avut nasul infundat si am sforait toata sarcina..toate aceste minunatii au incetat dupa ce am nascut. Camica, bebelina ta e f mica si e normal sa suga des. Daca tu simti ca nu se satura poti sa-i dai completare..sau sa te mulgi dupa ce suge ca sa scoti tot lapticul si sa se faca si mai mult. lapticul muls il poti da in biberon. Iana tu il prinzi sigur pe haiduc..maine vine. Pupici la mamici si la burtici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camica , cat are bebe? In prima luna e normal sa suga f des. Pui bebelina la san ori de cate ori cere. Noi avem acum peste 8 luni si avem zile in care suge si mai des de 2 ore, ca sa nu mai zic noaptea. E un grasan de 9 kg si 73cm, super fericit.Daca uda 5 pampersi, ia constant in greutate, nu te apuca sa introduci LP. Exista un centru de alaptare, unde gasesti femei minunate, care te pot ajuta cu f multe sfaturi: in sediul central Pravalia Parintilor, str. Muzelor 9 (zona Unirii),tel 0723184750, intre orele 14 si 20 ========== Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [bebic] Patrick Stefan (16.10.2010) [url="http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005"]POZE [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Va rog, daca puteti sa ma ajutati si pe mine intr-o problema. Sunt si eu pacienta d-lui dr. Haiduc, insa pana acum nu am fost la cabinet la Medical City decat 1 data si atunci nu mi-a facut eco. Astazi am iar programare si mai mult ca sigur va fi nevoie de eco. Imi puteti spune si mie ce fel de ecografie face dl. dr. la o sarcina de 16 saptamani si cel mai important cat costa? Am intrebat la cabinet si don'soara de acolo mi-a spus ca ar fi 270 ron+ consultatia 160 RON... Mi se pare enorm. Atat de mult dadeati si voi? Va multumesc! [pup] [gravi] 15 + cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele! madyi eu nu am platit niciodata atat de mult...sau am uitat eu.[alcool][alcool][alcool][alcool] Cred ca era in jur de 200 de lei eco. Consultatia nu cred ca am platit..doar stateam de vorba si atat. Pt orice eventualitate ia mai multi bani cu tine. Daca e un efort prea mare sa ajungi de fiecare data la medical city..vb cu el si du-te si la spital. Nu te costa nimic, dar nu are prea mult timp. Pup burticile si mamicile![pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...