Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Catalin Haiduc ( 8 )


Recommended Posts

Albinutzzza, multumesc mult de info.[pup] Sper si eu totusi sa nu ma coste atat de mult, eu ma asteptam undeva pe la 300 RON. De treaba cu mersul la spital stiam, dar prefer sa discut in liniste cu el... Chiar, cam de cand ar incepe sa ma cheme la spital? Din ultima luna? [gravi] 16 + cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 335
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor, Multumesc mult BraveGirl pentru sfaturi!!! [pup] madyi sa stii ca eu mergeam la medical city mereu si daca ti-a zis dl dr ca trebuie sa vii pt ecografie atunci vei plati cat a spus doamna de jos de la receptie, daca ti-a zis Dr Haiduc sa vii pt consultatie vei plati doar consultatia. Mie imi facea si ecografie simpla in cadrul consultatiei si plateam doar consultatia. Deci daca nu e morfologie asa cum zice Albinutzzza atunci platesti doar consultatia 160 ron. Dar totusi tu sa ai bani la tine pt orice eventualitate! Pupici![pup] Va pup pe toate [pup] si va doresc nasteri usoare si bebei sanatosi!!! Mami de [fetita] Irinuca (3 iunie 2011)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off, fetelor, m-ati mai linistit putin, sper sa scap mai ieftin [:)] [pup]. Cu dr m-am vazut ultima oara in mai cand m-a trimis la dublu test si a spus ca ne vedem dupa ce am rezultatul. Am spus ca sunt aproape sigura ca imi va face si eco gandindu-ma ca din mai pana acum a trecut ceva timp. Nu mi-a spus el express ca asa va fi. Inca o data multu'![pup][pup][pup] Voi vedea diseara ce si cum. [gravi] 16 + cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

madyi sa stii ca si pe mine m-a cheat la eco pe la 18 saptamani si am platit exact cum ti-a spus de la receptie: eco este 270, iar consultatia nu stiu -ca eu ma sigurare si sunt acoperita pe partea asta... dar stiu sigur a fost si o prietena de-a mea care nu are asigurare si a platit eco 270 ron + 160 consultul . Eu mult...si mie mi se pare mulr...dar nu prea ai ce face [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si burtici!! Azi am fost la control la d-ul dr. Haiduc la spitalul Filantropia. maine dimineata mi-a zis sa ma prezint la ora 7:30 sa ma internez, o sa incerce sa provoace nasterea dupa care o sa vedem cat dureaza pana nasc. Colul uterin cica s-ar fi scurtat dar tot cam inchis este.....avand in vedere ca azi am facut 41 de saptamani nu m-ar lasa mai mult.....nu e prea bine totusi pentru bebe. Maine o fi ziua cea mare......[:)] !!!! pupici la mamici si burtici!!![pup] Iana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o asigurare medicala privata la Eureko, si imi asigura pe trimestru morfologia sau o ecografie si consultatii nelimitate.... e un beneficiu la pachetul salarial pe care mi-l ofera angajatorul.... m-a scutit ce ceva banuti pana acum ...[:D] [gravi] +25 [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...