Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Catalin Haiduc ( 8 )


Recommended Posts

Intre timp am aflat ca se intoarce pe 13 Septembrie. Pe 15 am si eu programare tot la Medical City [pup]
Citat:
citat din mesajul lui mikymirror
Citat:
citat din mesajul lui mando
Stie cineva cand se intoarce dr. Haiduc din concediu?
Buna tuturor! Mando, eu nu stiam nimic de concediu si am am fost la consultatie pe 3 septembrie, fiind reprogramata din 8 septembrie (probabil de asta au reprogramat consultatiile). Pe 16 am din nou programare la Medical City, deci probabil ca se intoarce pana atunci[:-/]... [gravi]+36
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 335
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Uite ca e interesant subiectul asta cu concediul dlui dr.! Eu taman azi am sunat la Medical City si m-au programat joi acum, pe 08.09! Oare n-a vazut tipa de la programari ca e in concediu (acum ca stau si rememorez discutia telefonica, parca zicea ceva ca nu are nici o programare[bang] joi)? Sper macar sa ma sune sa imi spuna ca dl.dr. lipseste pe 8, sa nu ma duc degeaba pana acolo[alcool] [mamica] de [copil][baietel] Teo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am rezolvat-o: am sunat din nou la Medical City si am intrebat direct daca dl.dr. nu e in concediu. "ba da[bang]!"..."pai si pe mine cum m-ati programat joi?"..."urma sa va sunam sa va zicem[:-@]"...deh, am anulat programarea care de fapt nu exista, evident[:D]. [mamica] de [copil][baietel] Teo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din nou, fetele! Multumesc Lavi, in mod special. Multumesc ca nu va suparati ca m-am lipit si eu de grupul vostru. Sper sa vin la sfarsit cu un "raport" pozitiv, care sa linisteasca alte mamici, cum ma linistiti voi pe mine... asta ar fi prin noiembrie... adik avem 30 de saptamani acum, si suntem voinic dupa miscari [:D] ps lavi: si mie mi se pare ca profesorul Peltecu a avut o reactie foarte buna, mai intelegator decat m-am asteptat... si a fost si amuzant cum incerca el sa bage in text ideea ca s-ar putea sa nu vina chiar personal la nastere [:D]... eu cumva ma asteptam la asta, sunt convinsa ca are ajutoare bune, asa ca totul OK. lara, succes sa-l gasesti pe dr.!... bine ca nu te-ai lasat ametita cu programarile alea! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Lara_ro, daca te mai intereseaza de programarea la Euroclinic, vreau sa iti spun ca eu de 2 luni ma chinui sa prind o programare acolo si nu am reusit inca :)) Din cate am inteles de la cei de la call center, are doar o zi pe luna acolo, iar programul (in ce zi si intervalul orar) este furnizat de dl. dr. pe data de 1 ale lunii...iar in aceeasi zi se ocupa tot, in cateva ore :) Deci...tot Medical City ramane baza. Mandu cum te simti, mai ai putin, nu? Daca nu ma insel, tu esti urmatoarea mamicuta de pe lista? [gravi]20
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, nu am reusit sa iau legatura cu Dr Haiduc pentru ca este in concediu dar am reusit marti sa mi fac eco la Filantropia la Dr Florin Popescu Ilioniu unde am aflat ca bebe e bine are 1500 g si nu se vede nimic ciudat asa ca varicela mea nu l a afectat....oricum m a linistit..mi a zis ca rezultatul de la amnio e negativ deci aproape sigur nu a fost afectat[flo] acum am 31 sapt de la UM si 29spt dupa masuratori [pk] In saptamanile urmatoare am sa incerc sa iau legatura cu Dr dar la Filantropia , probabil cand o sa fie de garda, pt ca financiar stau prost ca sa mi permit la clinica particulara...am cheltuit f f mult cu amnio Se mai duce cineva in urmatoarele saptamani la control la Filantropia ....mi e cam frica sa ma duc singura ...daca ma refuza domnul Dr Haiduc si nu o sa vrea sa ma asiste la nastere. Multa sanatate! Doamne Ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Buna tuturor, mamici si burtici! vad ca este foarte liniste pe aici, semn ca mamicile sunt foarte ocupate cu cei mici sau viitoarele mamici se pregatesc sa-si aduca pe lume grasuneii[olala]. Si noi am intrat in linie dreapta in sensul ca avem 39 de saptamani si saptamana viitoare dl.dr.Haiduc ne-a chemat direct la spital pentru consultatie...ma intreb de ce ?![:D] pentru cele care nasc saptamana viitoare, poate ne vedem pe acolo.... va pup si multa sanatate! [flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...