Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr Catalin Haiduc ( 8 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 335
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mando
Oficial luni devin mamica. Dl doctor mi-o va livra pe fii'mea pe 3 Octombrie [:D]. Abia astept: zici ca-s un copil care taie zilele din calendar in asteptarea lui Mos Carciun [:D][pup]
Mando, nastere usoara si sa ai un copil sanatos, papacios si cuminte. Te asteptam sa ne povestesti cum a fost. Cum nasti? Cezariana sau iti provoaca? [gravi] 29 + cu [fetita] Diana Anastasia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Madyi. Vom naste prin cezariana. Sunt tare speriata de procedura in sine, dar sper sa fie totul bine: am mare incredere in doctorul Haiduc si sunt sigura ca va face tot posibilul ca sa-mi fie bine , si mie, si fetitei mele [flo]
Citat:
citat din mesajul lui madyi
Citat:
citat din mesajul lui mando
Oficial luni devin mamica. Dl doctor mi-o va livra pe fii'mea pe 3 Octombrie [:D]. Abia astept: zici ca-s un copil care taie zilele din calendar in asteptarea lui Mos Carciun [:D][pup]
Mando, nastere usoara si sa ai un copil sanatos, papacios si cuminte. Te asteptam sa ne povestesti cum a fost. Cum nasti? Cezariana sau iti provoaca? [gravi] 29 + cu [fetita] Diana Anastasia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feteleor, sunt o viitoare mamica de baietel[baietel]... peste aprox. doua trei saptamani :) va rog mult trimiteti-mi si mie tarifele pentru nastere naturala si cezariana cu dc. haiduc in principiu , daca totul decurge bine , voi naste natural. deja am niste emotii de nu mai pot dormi nopatea...abia astept sa-mi cunosc micutul[bebic]. va rog mult trimiteti-mi si mie tarifele pt nastere pe miss_ramo@yahoo.com. multam. sarcina si nastere usoara va doresc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bebe__strumfnu cred ca sunt niste tarife exacte. Dai cat vrei si in primul rand cat poti. S-a mai scris, dar repet, daca nasti natural, la moase dai dupa, nu inainte. Stai linistita, lumea se comporta ok. Sa dea Doamne Doamne sa ai o nastere usoara, un copil sanatos si muuuult laptic, restul nu mai conteaza. Mando multa bafta luni, sa ne povestesti experienta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Albinutzzza
bebe__strumfnu cred ca sunt niste tarife exacte. Dai cat vrei si in primul rand cat poti. S-a mai scris, dar repet, daca nasti natural, la moase dai dupa, nu inainte. Stai linistita, lumea se comporta ok. Sa dea Doamne Doamne sa ai o nastere usoara, un copil sanatos si muuuult laptic, restul nu mai conteaza. Mando multa bafta luni, sa ne povestesti experienta.
mie mi-au cerut moasele in timp ce nasteam. mi-au zis ca ele trebuie sa iasa din tura si ce facem, continuam?eu aveam dilatatie 9!cam ce putea sa raspund?le-am cerut geanta si le-am dat. asa ca sa fiti pregatite cu banutii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai ce urat!!!![:(!] sa le fie rusine!!!!asa cea revolteaza nesimtirea asta!!!de asta mi-a fost cel mai frica cat am luat in calcul nasterea la stat. Nu vreau sa fiu inteleasa gresit: sunt sigura ca Filnatropia este un spital exceptional, insa unii oameni nu merita sa lucreza acolo!!! Cum sa te conditioneze in timpul travaliuluiu?? Cred ca mi-asi fi iesit din pepeni[bang]. Albinutza multumesc pentru urari; voi reveni cu detalii cand ma intorc acasa[:D]
Citat:
citat din mesajul lui yellowella
Citat:
citat din mesajul lui Albinutzzza
bebe__strumfnu cred ca sunt niste tarife exacte. Dai cat vrei si in primul rand cat poti. S-a mai scris, dar repet, daca nasti natural, la moase dai dupa, nu inainte. Stai linistita, lumea se comporta ok. Sa dea Doamne Doamne sa ai o nastere usoara, un copil sanatos si muuuult laptic, restul nu mai conteaza. Mando multa bafta luni, sa ne povestesti experienta.
mie mi-au cerut moasele in timp ce nasteam. mi-au zis ca ele trebuie sa iasa din tura si ce facem, continuam?eu aveam dilatatie 9!cam ce putea sa raspund?le-am cerut geanta si le-am dat. asa ca sa fiti pregatite cu banutii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...