Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

Matza eu am programare la ora 12 la medlife Unirii, dar mi-e ca e tarziu pentru beta hcg-ul tau!mi-ar placea sa ne vedem, iti dai seama! Maine dimineata pe la 07:40 imi propun sa fiu la medlife unirii sa fac si eu progesteronul si beta hcg..si dup-aia sper ca gata, ca m-am intepat.... Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! [gravired]6+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monique77, da, se poate face anestezie locala, cel putin. Cel mai bine le ceri, ca sa nu ai surprize. ____________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR, mutatia C677T heterozigot, Gena PAI, mutatia 4G/4G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament pregatire sarcina: Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 2/zi, Q10 1/zi, Folowise 1/zi, aspenter 1 la 2 zile [ruga] pentru [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore nu o sa mai fie maine ca vrea sa ajunga repede acasa l;a sotz nasol e ca nici eu nu stiu cand termin. Cixinica nu mai zice nici ea nimic? Cixinica Lore, ti-a lasat nr de tel. pe messenger, sa o suni daca vii. ca nu stie ce sa faca, nu vrea sa vii si sa nu fie... eu daca ajung..ajung mai tarziu, nush' cand exact imi pare si rau ca nu ma fofilez doar ca s-a nimerit asa si sotul mi-a zis abia la pranz ca vine masina azi cu marfa, si tre sa o caram cu mashina.[bang][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matzaila_81 yo in ziua 26 bhcg era 27 la un ciclu de 28 de zile nu te mai stresa nu-i faci bine puiului [pup] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+16[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky si eu sunt in butoi [q][q][q] , ma trezesc plangand si in timpul noptii, cand spun k am iesit nu ma tine mai mult de cateva ore si iar [q][q][q] de la capat. Nush ce m-a apukt, park am intrat in anul mortii [bang] [bang] [bang] o iau pe aratura rau de tot. Eu mereu spuneam k in august raman, dar nush de ce am ajuns in halul asta [q][q] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...