Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

matzaila, vii si tu la intalnire te rugam sa avem si noi o graviduta fetele, sunteti de acord cu ora 18:30? ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu zic sa-l suni pe medicul tau, sa-i spui ca esti insarcinata si sa-ti dea ceva pt a fi in siguranta bebele, pt orice eventualitate, utrogestan pentru progesteron sau acid folic, stie el. In rest nu-ti mai face ganduri negative, ca este bine, este normal sa simti "ceva" . [pup] Stiu ca de obicei se simte durere pe sub burta ca la menstruatie.[pup][pup][pup] ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parca din cate imi amintesc vroiai sa faci niste analize genetice? Sper sa nu te confund. Poate ca o sa te puna sa faci toate analizele la urgenta sa stie daca esti ok. Probabil o sa-ti trebuiasca ceva bani. O sa fie bine.[pup] ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matzaila_81 FELICITAAAAAAAAAAAAAAAAARI!!!!!!!!!!! sarcina usoara si nastere la termen [pup] azi ne-am externat si noi am facut cerclaj [pup][pup][pup] de molipsire Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+16[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai ramane parcul cismigiu? ora 18:30? este ok asa? ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lia, draguta, vii si tu? dar te avertizam ca nu scapi nepipaita[:D] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
lia, draguta, vii si tu? dar te avertizam ca nu scapi nepipaita[:D] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
imi pare rau ca nu pot sa vin dar yo nu ma mai pot da jos din pat ma asteapta 5 luni de stat numa la pat doar la baie am voie dar fac orice ptr puiutz [pup] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=lia73&year=2011&month=11&day=14&babycount=1"]bebelinul meu scump[/url] Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos [gravired]+16[baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magddalena
racheel nu am facut-o in ce consta ?depisteaza cumva compatibilitatea dintre mine si sot? bebe sanatos sa ai si la termen va citesc mereu la strugurasi [pup]
magdalena la cariotip se studiaza cromozomii atat la tine cat si la sot.Daca toti cromozomii sunt normali atunci nu ai de ce sa-ti mai faci griji.[flo] Si mai sunt niste gene PAi se numesc raspinzatoare de pierdea sarcinii, dar din cate am citit eu sarcini mai avansate.Pe acestea le-ai facut?[flo] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Racheel&year=2011&month=9&day=4&babycount=1"]26+[/url] cu [fetita] Anastasia-Maria [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...