Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui elenusht
deci fete, unde ne vedem pana la urma?la ce ora? nu am suficient timp de stat cu voi insa o sa dau o fuga sa va vad! poop Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva! [gravired]6+
pai a ramas, la 18:30, la Cismigiu, intrarea de pe langa liceul Lazar cine mai vine? ca eu trebuie sa strang randurile, sa adun fetele deci? cine vine la intalnire?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani fetelor , sa fiti sanatoase si cu bebei frumosi si sanatosi! Eu sunt Z2. Am avut niste dureri cumplite ieri de dimineta cand mi-a venit. Am crezut ca imi explodeaza burta, dar am luat pastile si m-am dat cu puterea ursului in zona ovarelor si dupa vreo 5 ore de chin mi-am revenit. M-am reprogramat la doctor, dar deabia in 5 iulie s-a gasit loc si pentru mine. Vreau sa va spun ca m-am linistit teribil dupa durerile de ieri. Nu ca nu imi mai doresc bebe, imi doresc in continuare dar scopul numarul 1 acum este sa aflu de la ce am aceste dureri groaznice si sa le tratez. Bebe e pe planul 2 acum. Va pup si sa aveti o zi minunata. Imi pare si mie rau ca nu sunt in Bucuresti sa vin la intalnire. viitoare [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alina_loca Nu se poate Gaby, ce probleme te pot demoraliza? Chiar in week-end m-am intalnit cu o cunostinta care vroia sa faca un copil, si surprinzator la fel ca toate celelalte fete care se chinuie atunci cand nu se astepta a ramas. Zicea ca era la munte si sotul se imbatese, crita, atunci s-a intamplat, si mi-a spus sa nu ma mai gandesc obsesiv la asta.Acum are 4 luni si avusese probleme cu ovarele polichistice.[pup] ******************************************************* Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] cu un [bibe] sanatos...
Alina, faza cu bebele nu e numai singura mea problema, am mult mai multe pe cap, dar asta e o sa trec si peste astea. Oricum pana si asta cu bebele e grea, ca m-am intepat toata luna pentru nimic... e foarte demoralizant. Eu am observat ca toate fetele care raman insarcinate zic sa nu ne mai gandim obsesiv, dar lor le este usor sa zica asa- ca au rezolvat problema. Plus ca eu sunt chiar pe ceas cu ovulatiile ca nu prea imi raman multe, asa ca e normal sa gandesc obsesiv. Ok, Luci, m-am descarcat putin... dar mai ramane si nu vreau sa ma intristez mai tare ... m-am descarcat si la sotul dimineata la cafea. De trei ori m-a sunat pana acum ca sa vada daca sunt ok.[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matzaila nu te speria draga mea , au fost atatea fete care au fugit la eco de cum au aflat frumoasa veste si au venit suparate pentru ca sarcina inca e prea mica sa se vada la eco [pup][pup]Nu fi suparat ca nu ai de ce , ai putina rabdare , nu-l supara pe bebe si ai sa vezi ca va creste repede sa ti se arate.[pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah si Moni, la mine la hgc au fost in sala 2 pers: un dr radiolog si o asistenta. Ea m-a ajutat sa ma pregatesc si ea declansa pozele, iar dr a pus "instalatia" si impingea lichidul. Succes [alcool] (multe fete zic ca nu doare nimic- pe mine m-a durut in timpul procedurei, apoi nu am mai simtit mare lucru) Despre bani nu stiu sa-ti zic [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gaby te [pup][pup]de incurajare .ai grija de tine si incearca sa nu disperi.si eu am fost la un pas sa ma prabusesc cand am vazut rezultatul la spermograma , si crede-ma ca am plans vreo saptamana de am crezut ca innebunesc , si acum simt o apasare dar sti ca nu rezolvam nimic asa [pup]stiu ca toate avem si alte probleme decat cea a bebelului , si cum acesta intarzie sa apara e si mai grea povara , dar eu inca sper ca va veni soarele si pe strada noastra .[pup][pup][pup] sigur va fi bine Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...