Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste>20ani,Felicitari Matzaila!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Monique ma bucur tare mult ca ti-ai luat inima in dinti, deci luna viitoare o sa te avem in lista de gravidute, odiseea faceti loc ca vine si Moni. Anca asa a ramas, Bella la fel, dupa HSG. Deci lasi frica de-o parte ca rezultatul final merita. Unde il faci? Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Katy, ma superi [V]... pai si eu am facut luna trecuta si nimic... deci nu e o regula. Moni, sa de-a DD sa te duci mai repede la odisee[pup] ca ne cam aglomeram pe aici.[:D]
offff macar de m-as duce ca v-as tari si pe voi d'aici [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! Monique ma bucur tare mult ca ti-ai luat inima in dinti, deci luna viitoare o sa te avem in lista de gravidute, odiseea faceti loc ca vine si Moni. Anca asa a ramas, Bella la fel, dupa HSG. Deci lasi frica de-o parte ca rezultatul final merita. Unde il faci? Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Katy, ma superi [V]... pai si eu am facut luna trecuta si nimic... deci nu e o regula. Moni, sa de-a DD sa te duci mai repede la odisee[pup] ca ne cam aglomeram pe aici.[:D]
Gabytza tu ce problema hormonala ai? e neregulart CM'ul?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni eu pt laparo ma gandeam sa ma pregatesc cu vreo 6 mil. Astia sunt spaga pt ca fiind angajat, teoretic n-ar tb sa ma coste procedura, dar mai sti. Daca ar fi mai mult, mai bine merg la particular, cel putin sunt alte conditii. Dar eu sper sa rezolv si cu atat. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Moni eu pt laparo ma gandeam sa ma pregatesc cu vreo 6 mil. Astia sunt spaga pt ca fiind angajat, teoretic n-ar tb sa ma coste procedura, dar mai sti. Daca ar fi mai mult, mai bine merg la particular, cel putin sunt alte conditii. Dar eu sper sa rezolv si cu atat. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
eu ma intreb daca vreo 2 milioane la doctor si 1 milion la asistenta e indeajuns.... si ce pastiluta pot lua inainte, preventiv pentru atenuarea cat de cat a durerii? stiti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele m-am mai adunat de pe butoi. Adevarul e ca doctorita gineco nu e una stralucita. Am fost la prima la care am gasit loc. Nu ma asteptam sa ma sperie in halul asta si sa-mi strice toata bucuria. Acum stau si astept analizele de bhcg. Au zis ca in maxim 2-3 ore iar 3ore se fac in 10 minute. Ii astept pana la 3 dupa care sun sa intreb ce e cu ele. Sper sa nu-i puna pacatul sa ma lalaie tocmai astazi ca sunt in stare sa ma duc sa tip in fata laboratorului.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni nu stiu, mai bine intreaba un doctor. Eu sper sa-mi faca anestezie generala[:D]. La salariu imi fac secretia din nou si in Z1 ma ducsa ma programez si eu pt laparo. Sa dea Dumnezeu sa se lase cu [bibe]. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...