Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26


Recommended Posts

Buna,

aseara am fost la ecograf si vreau sa va anunt ca sunt fericita posesoare a unui samburel mic de 9 saptamani.

Mi-a fost teama sa scriu pana acum pentru ca am avut un hematom de 0.85 de cm, care-mi punea sarcina in pericol, din cauza caruia am sangerat 3 saptamani, dar aseara la ecograf nu se mai vedea decat un punct atat de mic, ca nu mai putea fi masurat.cred ca hematomul mi s-a tras de la faptul ca am urcat cu Vlad in carucior in brate 4 etaje inainte sa aflu ca sunt insarcinata si s-a produs o mica decolare de placenta.

Cu ajutorul lui Dumnezeu in august voi mai avea o minune!

 

Cristina,[mamica]fericita de bebe luptator Vlad-Stefan [bebic]

 

Atat sunt de mare

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina felicitari, sarcina usoarra bebe sanatos, nascut la termen. Sa ai parte numai de o sarcina usoara si mereu vesti bune.

 


MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT

Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare

O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min

Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doiid="size1">id="Tahoma">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...