Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26


Recommended Posts

Multumesc blueeyes[pup]Voi nu ii mai faceti o surioara lui Mihnea?

Ninia te astept la odisee[pup]Imi doresc sa se ia de la mine si sa ne dai cat mai curand vestea cea mare.

Michelle[pup] astept sa ma urmezi si tu cu un fratior pentru Lukas, sigur s-ar bucura mult, ii plac foarte mult copiii.

paulici[pup] multumesc frumos , asemenea iti doresc si tie.sper sa nu mai am contractii asa devreme ca la Vlad, asta ma sperie cel mai tare, ar fi mult mai greu sa mai stau cu lunile in spital acum cu un copilas mic acasa.

 

Cristina,[mamica]fericita de bebe luptator Vlad-Stefan [bebic]

 

Atat sunt de mare

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina [pup] vad ca acum e randul meu sa te incurajez asa cum facei tu cu mine cand era in burticamea Gabriela ... vreau sa iti spun ca sarcina asta nu am contractii decat f rare si usoare, desi cu Gabriela de la 18 saptamani erau puternice si dese

 

[gravi] 29Saptamani si 2zile

 


MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT

Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu Mare

O fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min

Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doiid="size1">id="Tahoma">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paulici[pup] sper sa nu mai am asa contractii ca la Vladut.sunt speriata pentru ca sarcina asta a debutat cu o dezlipire de placenta si cu 3 saptamani de sangerari, dar multumesc lui Dumnezeu acum e bine, la ecograf nu se mai vedea nimic din hematomul cauzat de dezlipire, doar ca bebe e mai mic cu 4 zile.am inceput Clexane de vreo 3 saptamani, urmez tot tratamentul ca si la Vladut, nu pot decat sa sper ca vi fi bine.Doctorul meu spune ca e posibil sa nu mai am asa contractii ca la Vladut, ca uterul e precum un balon, si umflat odata, la a doua umflare nu mai opune asa rezistenta.Daca si tu ma incurajezi ca e mai bine, ca nici tu nu mai ai contractiile de atunci, sper sa fie si la mine tot asa[pup]

consi[pup] ce mai faci?

 

Cristina,[mamica]fericita de bebe luptator Vlad-Stefan [bebic]

 

Atat sunt de mare

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat dupa mult timp sa ii transmit toate cele bune Cristinei,am vazut ca esti insarcinata si iti doresc o sarcina la termen si un bb sanatos.

Va pup pe toate[pup]

 

anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

 

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, sper ca de data aceasta toate problemele de legata de sarcina sa dispara si sa te bucuri cu drag de aceste luni!

 

Noi suntem bine, Andrei e un nazdravan, are 2 ani si 4 luni, a inceput sa vorbeasca, poceste cuvintele si e un dulce...asa m-as bucura sa mai ramana un pic la stadiul asta, ca nu ne mai saturam de el! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, fetele mele dragi!

Ce faceti?

Mcrissa, cum esti?[flo]

 

Michelle, tu unde ai disparut?[pup]

 

Consi, ce baiat mare e Andrei! Ce repede trece timpul[olala]

 

Fetelor de Pepsi, Liana, Alinushca mai stie cineva ceva? Bine de fapt sunt multe fete care nu au mai intrat...Teo2rina, Slimatei, Musettepink, Jojo...etc etc[:D]

Fetelor, haideti la apel!

In curand o sa am si eu nevoie de galerie si voi nu sunteti[q]

 

Hai va pupa fata pe toate si fug la cosmetica, pt ca azi am zi de infrumusetare.

 

 

Visul nostru [ruga]

Nu te-am tinut în brate, dar te simt/Nu ai vorbit, dar te aud/Nu te-am cunoscut, dar te iubesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui p@ulici
Cristina [pup] vad ca acum e randul meu sa te incurajez asa cum facei tu cu mine cand era in burticamea Gabriela ... vreau sa iti spun ca sarcina asta nu am contractii decat f rare si usoare, desi cu Gabriela de la 18 saptamani erau puternice si dese[gravi] 29Saptamani si 2zile
MTHFR A1298C – HOMOZIGOT si PAI 675 4G/5G – HETEROZIGOT
Trombofilie descoperita la prima sarcina tratament pt trombofilie de la 10 saptamani de sarcina: Clexane 0.4, Acifol 5mg 2/zi, Dr. Heim Satu MareO fetita Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010 nascuta prematur la 28 de saptamani devenita ingeras la 12 zile 12h 55 minPovestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doiid="size1">id="Tahoma">id="teal">
align="right" id="quote2">P@ulici-iti doresc din suflet o sarcina usoara in continuare si un copilas sanatos!!!?Asa m-am bucurat cand am vazut semnatura ta![pup] Minunea noastra mult asteptata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...