Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute de ianuarie februarie 2007 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 109
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

heeei va saluttt!!! Alinukaa superbe pozele, si ATATZEA COPCHII LA UN LOC!!!! moama ce frumosi sant, imbacatzi la fel... hihi ce haiosi, eee, nu stiu dar din poze nu stiu cat de odihnitzi sant parintzii!!![:D] sau va revenitzi acum, va relaxati la joburi..[:D] Liuda, mami de [copil] Diana Maria (18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Ce liniste pe aici... Am fost si noi in vacanta din care o saptamana la plaja, la soare! Ce bine a fost sa ne balacim in apa calda si sa uitam de toate grijile [:D], cel putin pe moment! Parca nu-mi mai venea sa plec de acolo. De azi reintram in rutina zilnica, Isa se intoarce la gradinita, Seba o sa inceapa si el scoala de joi si tot asa... Parca nici nu-mi vine sa cred ca la anul Isa va merge si ea la scoala. Of, parca zboara prea repede timpul asta, mai ales atunci cand ai vrea parca sa dureze mai mult clipa! O saptamana frumoasa va doresc tuturor!
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, stiam eu ca am uitat ceva... deh, tineretile astea! Alinuk v-am adimirat pozele! Sa va fie de bine vacanta! Ce familii frumoase si copiii ce frumos s-au jucat impreuna (cel putin asa pare in poze!). Ai Aelitei va mai lipseau si chiar ca deschideati o mini-gradinita! Va pup pe toate!
Stai departe de oamenii care iti micsoreaza ambitia. Oamenii mici intotdeauna fac asta. Cei cu adevarat mari te fac sa te simti ca si tu poti deveni mare. (Mark Twain)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor pe unde sunteti?vad ca nu s,a mai scris pe aici... Cand trebuie sa nasca Helenuta? Aelita,Liuda ,Lala,Alinuk,Catalina,Helenuta si restul fetelor mi-e dor de mesajele voastre.Sunteti pe facebook?sau ce s.a intamplat de nu se mai scrie aici`? [url="http://lb2f.lilypie.com/VLdzp2.png"] Minunea noastra mult asteptata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!!! haha Michelle, ce s-o fi intamplat decat ca lumea e in relax, concedii, plecari, munte mare, destrabalareeee... de aia cred ca nici nu se scrie, care vine, care pleaca... helenutza din ce stiu eu e bine, sta cu burta la pastrare, haha, sa mai reziste doo saptamani si dupa aia fie ce o fi... un baiat!!!! noi, la munci cu drag si spor, copil cutreierand plaja, parcuri si strazi... cam ca vara, nu vrea sa auda de gradinitza, ca "iarrr ne pune la scris" haha , chinuiti copii astea... Liuda, mami de [copil] Diana Maria (18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am intrat absolut intamplator pe aici, eu retinusem ca toata gasca s-a mutat in alta parte...si m-au luat asa niste emotii revazandu-va incat nu am putut trece pe langa voi fara sa va salut. sper ca toate stelutele sunt sanatoase si mamicile si taticii de stelute la fel. o mare, mare imbratisare tuturor!!
meg,[mamica]de[baietel]matei(9.02.2007)
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
"Mami, te iubesc dintotdeauna!" (Matei)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...