Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Mihaelafalt!!!


Recommended Posts

Nu e nimeni pe aici? Vorbesc singura? Fetelor astazi l-am sunat pe doctorul meu si a zis ca daca testul a iesit cu liniuta foarte slab colorata atunci sunt sanse ca 90% sa fiu gravi si m-a chemat pana la sfarsitul saptamanii la control.Oare de ce m-a chemat ca sigur nu simte nimic la palpare nu? El eco nu are. Eu m-am hotarat sa merg miercuri ca atunci am treaba in suceava si a fost de acord abia astept, acum nu stiu ce sa fac as merge maine dimineata la un laborator sa imi fac beta sa vad exact care e treaba, ca am aratat testul la o farmacista si a zis ca e negativ, da eu nici nu ma gandesc ca nu sunt gravi mai ales dupa starile pe care le-am avut astazi, somn, greata la niste mirosuri. Va pupic pe toate [pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] si sa am si eu un copil sanatos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna [pup] Miha, du-te si fa un beta. Eu cred ca te-a chemat dr ca sa-ti dea tratament pt sustinere. Poate vrea sa fie precaut. Miky, succes la operatie si te asteptam cu vesti bune. [flo] Draguta [pup] Alina, ti-a scazut temp? [:-@] f ciudat grafic... [pup][pup][pup] pt restul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82 Luci mai bine sa si le refaca, sa mai ceara o parere. Si sora mea a avut 3 dar i-a dat tratament, tot infectie avea. Ne dorim mult un [bb] . Doamne ajuta-ne sa-l avem curand!
Multumesc Katy pentru raspuns [pup]Asa v-a face , va repeta analizele Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor Katy am tot citit ca esti tot nervoasa , imi pare rau sa aud asta si cred ca un concediu cat de mic te-ar ajuta sa te destinzi putin.Si eu am o perioada mai naspa , dar trebuie sa fim tari si puternice pentru incercarile la care ne supune Dumnezeu. Eu cred cu tarie ca pana la urma ne va binecuvanta cu un copil.Ai grija de tine si ai grija sa nu-ti deteriorezi relatia cu sotul tau din cauza starii proaste.[pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela scuze ca ma bag peste voi, am mai zis, eu va citesc din umbra pt ca sunt si eu aspiranta la bb3 [:D]. Ce vreau sa zic e: du-te linistita la doctor chiar daca nu are ecograf, la palpare uterul gravid se simte altfel, daca e un doctor cu experienta isi va da seama daca esti gravi sau nu. Mai ales daca e un doctor mai in varsta care a prins si vremea dinainte de ecografe. Multa bafta iti doresc! Sa fie sarcina si sa fie bine! Test Barza ai incercat? Mie intotdeauna Barza mi-au aratat adevarul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...