Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Mihaelafalt!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

monique sa iti spun cat am dat eu la HSG, in martie anul asta: dr.gineco (ea mi-a introdus subst. de contrast, radiologul doar a facut radiografia)- 100 ron, asistenta 20 ron, am platit filmele 120 ron si am cumparat subst de contrast aprox.60 ron sper sa iti fie de folos [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Buna ziua. Da sunt gravida mi-a iesit beta 99.80, iar valoarea de referinta e 0-4. Acum asistenta de la laborator m-a speriat ca nu e normal valoarea asta pentru saptamana 4 si ceva in care sunt eu de la ciclu, dar eu i-am zis ca cum poate spune asa ceva, a luat hartia in mana si mi-a spus ca nu sunt gravida si cand m-am uitat eu sa inlemnesc. Eu cred ca am ovulat tarziu si de asta nici testul nu imi iese bine si valoarea e mica, oricum nu am de gand sa ma stresez cu asta acum ca am un doctor foarte bun si asa cum zicea si lavi el niciodata nu m-a trimis la eco nici cand aveam chisturi imi spunea ca am chist si eu ma duceam ca vroiam eu. Daca credeti ca ceva nu e in regula va rog sa imi spuneti. Gata acum cred ca sunt sigura si trebuie sa va dau si niste pupici de molipsire, multi, multi pentru fiecare in parte. [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] si sa am si eu un copil sanatos.
Felicitari Mihaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! [bere][bere][bere] [majoreta][majoreta][majoreta] [flo][flo][flo]
Multumesc mult moni. Bafta pe maine , sa dea DD sa vie repede [bibe] si la tine.[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa raman [gravi] si sa am si eu un copil sanatos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cixinica
monique sa iti spun cat am dat eu la HSG, in martie anul asta: dr.gineco (ea mi-a introdus subst. de contrast, radiologul doar a facut radiografia)- 100 ron, asistenta 20 ron, am platit filmele 120 ron si am cumparat subst de contrast aprox.60 ron sper sa iti fie de folos [pup]
pai n-ai avut trrimitere? de la medicul de familie? de ce ai cumparat substanta si filmele?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui cixinica
monique sa iti spun cat am dat eu la HSG, in martie anul asta: dr.gineco (ea mi-a introdus subst. de contrast, radiologul doar a facut radiografia)- 100 ron, asistenta 20 ron, am platit filmele 120 ron si am cumparat subst de contrast aprox.60 ron sper sa iti fie de folos [pup]
pai n-ai avut trrimitere? de la medicul de familie? de ce ai cumparat substanta si filmele?
pentru ca astea sunt conditiile din spitalul in care am facut eu si unde este dr. mea, toate consumabilele se cumpara [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cixinica
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui cixinica
monique sa iti spun cat am dat eu la HSG, in martie anul asta: dr.gineco (ea mi-a introdus subst. de contrast, radiologul doar a facut radiografia)- 100 ron, asistenta 20 ron, am platit filmele 120 ron si am cumparat subst de contrast aprox.60 ron sper sa iti fie de folos [pup]
pai n-ai avut trrimitere? de la medicul de familie? de ce ai cumparat substanta si filmele?
pentru ca astea sunt conditiile din spitalul in care am facut eu si unde este dr. mea, toate consumabilele se cumpara [bang]
nu la giulesti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...