Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Si eu sunt cu tusea...seara iau cough supressant sa pot dormi, dar pt zi nu am luat nimic. Mucinexul e si pt adulti? buflea, vad ca si tu rulezi bunici. Cum rezisti? Noi sarbatorim acusi 10 luni de cand avem bunica (ba una, ba alta) fara pauza si sper sa mai rulam asa vreun an [:)] Am inceput sa avem imunitate la bunici, ne-a crescut gradul de toleranta, cum zice frate' meu facem improvement la leadership skills de cand cu bunicii astia [:)]..Am mai adus pana acum bunici, dar cateva luni pe an, dar astea 10 luni au fost fara pauza, ce sa zic, nu-i chiar usor..cred ca nici pt ele..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Macrina
Honey, dar daca mergi cu pasaportul expirat ce are? Doar n-o sa te tine pe Otopeni, sau sa te intoarca inapoi [alcool] Si noua ne-au expirat toate.. si la copii.. nici gand sa mi le fac aici...
Nu intri in tara!!! iti trebuie bilet de calatorie ca sa poti intra cu pasaport expirat. Corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_ buflea, vad ca si tu rulezi bunici. Cum rezisti? Noi sarbatorim acusi 10 luni de cand avem bunica (ba una, ba alta) fara pauza si sper sa mai rulam asa vreun an [:)] Am inceput sa avem imunitate la bunici, ne-a crescut gradul de toleranta, cum zice frate' meu facem improvement la leadership skills de cand cu bunicii astia [:)]..Am mai adus pana acum bunici, dar cateva luni pe an, dar astea 10 luni au fost fara pauza, ce sa zic, nu-i chiar usor..cred ca nici pt ele..
Anca, abia 10 luni ? Sa fii sanatoasa, eu ii rulez de 5 ani [:D]. Cum este, huh ... pai primele 3 luni este ok, apoi urmeaza calcarea pe coada si ultimele luni infioratoare. Este greu dar n-am grija de copii. Si ai mei si soacra sunt total dedicati copiilor si eu nu sunt o mama pretentioasa, adica ii las pe mana lor chiar daca mai primesc prea multe dulciuri sau mai mananca vraiste prin casa sau la TV ... Trebuie insa sa recunosc ca experienta asta a zdruncinat puternic relatia dintre mine si sot, a stricat definitiv relatia mea cu soacra si a racit relatiile dintre ai mei si barbat. Ce sa spun, cand o sa ii am pe amandoi copiii in scoala o sa incerc varianta cu after care. Vara trecuta am stat 3 luni singuri si nu a fost rau deloc, a fost doar foarte scump, ca ii aveam pe amandoi in daycare si ne costa $1,800/luna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, felicitari pentru baietel!!! [majoreta] Sa fie sanatos, mincacios si sa doarma bine. Cum au reactionat fetele? Honey, imi pare fff rau pt tatal tau. Ce situatie incurcata ... nu stiu nimic despre asta. Irina, you rock! [pk] Andrada, cre' ca eu eram cea care o baga in sperieti pe Irina, cu toate nebunelile mele de mama stresata la orice tuse. [:D] Numai sanatate copilasilor si mamicilor de aici. [flo] Oana [gravi] [fetita]27+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanzi, de unde ai luat costumasul de botez pentru Aidan? caut si eu un costum frumos si sa fie de lanita/bumbac. Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006) [URL="http://community.webshots.com/album/413983623DOHqnP"]Camera lui Luca/Finding Nemo[/URL] si [URL="http://good-times.webshots.com/album/557235620iZEBjC?start=0"]Camera Evei-Gradina cu flori vesele[/URL] [URL="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Binecuvantarea[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...