Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

E o frumushatza de copil Francesca, cred ca toata ziua ii pupi falcutele grasute! Si Raluca la fel de frumoasa, mai putin falcute grasute :D! Sanatate si noroc in viata!

 

Noi planuim o excursie in US in Mai. Am innebunit la cap lol, am zbura cu un avion C-17(cargo) pana in DC si de acolo am conduce pana in Houston! Avionul e gratis pt ca e militar apoi stam in DC vreo 2 zile la neamuri si apoi 22 de ore cu masina inchiriata. Ar fi o experienta super cu multe opriri, sotul zice sa stam la motel 6 dar eu mi-l imaginez ca si motelurile alea unde se intampla crime lol, si am strabate sudul Americii pe muzica de banjo LOOOL. Sa ma inham la asa ceva? As fi 5 luni gravi, oare e periculos pt bebe?

 

Adriana [gravired]9w si Aidan Alexander - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim fetele [flo]!!!

 

Miere am inceput sa papam cereale si morcov, zilele astea as dori sa i dau avocado. Vad ca pana acum este totul ok. Ce mai face Aidan?

 

Pantero [:D]; eu nu m as risca. Dar tu stii daca sa te bagi la asta sau nu.

 

Vio Raluca poarta aceeasi marime de pantofi ca si mine. Ieri chiar ma uitam la niste poze mai vechi un pic, nu stiu CAND s a facut asa de mare.

 

Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

 

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, sinteti niste frumoase toate trei! M-a distrat Francesca, a fost scandalagioaica in biserica, mai un pic si parc-o auzeam![:D]

 

Miere, am vazut pozele cu Aidan, e un dragut. Nu pare sa fi slabit atit de mult, e un pic mai suplu. Sper ca-i bine acum.

 

Honey, imi pare rau pentru situatia cu tatal tau. In mod normal se elibereaza documente de calatorie pentru urgente, dar vad ca fetele zic ca trebuie sa mergi personal la consulat. Ce porcarie!

Altfel pasaportul expirat e ca si cum nu l-ai avea.

 

Hilde, nu pot sa-ti spun cit de mult te invidiez pentru Amish ai vostri! Tii, ce preturi si pentru mincare de calitate. Cum zici ca-i prin Missouri?[:D] Sau poate aranjam sa trimiti o familie de Amish incoace. Aici am senzatia ca o parte din alimentele de la Farmers Market provin din aceleasi surse ca si cele din magazin si preturile sint mai mari decit in magazin.

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am gasit o gradinita absolut superba, nu-mi revin...si aproape de casa, au camere web peste tot si poti vdea in orice moment ce face copilul de pe calculatorul personal sau de la serviciu, numai 12 copii in grupa lui Aidan, o curatenie impecabila si totul, totul nou

Uitati aici poze;

http://www.kiddieacademy.com/virtualtour/virtualtour.aspx

tb sa dati click pe casuta si apoi pe fiecare camera

 

 

Ieri am fost la o doamna care avea grija de copii acasa....fetelor...camera copiilor era aranjata in garaj!!!! dormeau saracutii pe jos, direct pe ciment, nu mi-a venit sa cred...recomandata de cineva...nu avea nici o priza acoperita, iar in sufragerie avea un santier!!!Tipa parea f draguta, dar locatia era de groaza.

 

sunt atat de fericita ca am gasit gradinita asta...este exact asa cum mi-am dorit eu sa fie, cu mult spatiu, luminoasa...sper sa ne ocoleasca virusii, asta mai este singura grija. Oricum cica dc e copilul bolnav si sta acasa iti da 50% discount pt o perioada de max 2 saptamani.

 

Aidan e f bine, si-a revenit complet, vineri mergem la un control, dar nu mai tuseste, nu ii mai curge nasul....doar trece printr-o perioada f nasoala cu somnul, au fost si multe schimbari pt el, se trezeste noaptea si pur si simplu plange ore in sir, cred ca ii iese si o masea si probabil il doare..sunt atat de obosita!

 

Ciufulet eu stiu ca Sinzi a luat costumasul lui aidan de la gap. Mai era un site cu lucrusoare pt copii, parca Ioana daduse adresa, eu nu mai stiu cum se numea, dar uite incearca si aici

http://www.christeningessentials.com/

http://www.babyheirlooms.com/

 

Baby Gator

 

Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corinaid="red">,e o minune Francesca[olala][pup].Mi-au placut pozicile toate[olala]

id="right">Adrianaid="red">,ai bodygardu cu tine[:D]...deci nu ai de ce sa te temi.Mie imi plac iesirile,...sunt mai nomada,deci eu as vota pentru,bine asta daca te simrti tu bine...ca eu in sarcina vomam de cateva ori pe zii...primele 7 luni[bang].Spune repede,ai vreo preferinta,vrei baietel sau fetita?
id="left">Irinaid="red">,...cum mai in garaj...pe ciment[bang][bang][bang];m-am traumatizat numai cand am citit,brrrrr[q].Ma bucur ca ati gasit ceva fain pentru pui si ca esti multumita[pk]

 

noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...