Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mie mi-ar fi teama sa joc fotbal in avion, si sa sar in el mi-ar fi teama ... imi dau seama ca e o prostie, dar tot mi-ar fi teama.

Am zburat si eu cu avion din asta - nu ca este frig, te c... pe tine de frig. Cred ca de aia se joaca fotbal acolo, ca sa se incalzeasca pasagerii. La 8 ore cat o sa dureze zborul, sa va imbracati bine de tot, copilul mai ales ...

 

Referitor la drumul cu masina, eu ii invidiez pe aia care pot merge cu copilul atatea ore cu masina. La mine este imposibil, dupa 2 ore incep sa intrebe cand ajungem, la 4 ore deja sunt isterici ... si vorba aia, am van, adica se mai dau jos din scaune, se mai duc in spate ... eu nici pana in Canada nu am avut curajul sa ma duc ca ma gandeam ca ajunsi acolo ne oprim direct la spitalul de nebuni. Acum le-am luat DVD din ala de masina, poate holbandu-se in ala sa fie mai ok ...dar si ala cat poti sa te uiti ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LOL, Oana, da, ca si in ConAir :))).Io motelul 6 mi-l imaginez asa cu melodia asta :))) http://www.youtube.com/watch?v=o_XfUxXDldY

 

Pumba, stii inainte cu cateva zile care unde pleaca, dai telefon la aeroport dar se poate intampla sa ajungi acolo si sa nu mai plece.Oricum sunt multe avioane, la fiecare 3 zile pleaca, ca astea aduc suplies, deci merem goi si venim intre conserve :))

 

Avem un coleg care are 4 copii si care a zburat asa de cel putin 20 de ori, el jura ca e super.Altfel nu ar ajunge in State niciodata ca pt 6 persoane e scump ca naiba. O sa vedem, planuiesc sa inregistrez si sa pozez toata treaba sa nu uit niciodata :))

 

Corina, nici eu nu ma zbat dar na, am si io preferinte ca tot omu' :).Cu numele sunt de aceeasi parere, nu vreau 4 nume.

 

Adriana [gravired]9w si Aidan Alexander - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, dar e ok, per total? Adica cu bunda pe tine si toate alea dar nu e groaznic nu?

 

Noi nu avem treaba cu Aidan in masina, am condus pana in 22 de ore si a fost super ok, asta pe vremuri cand era bebe si voia numai caca si papa, acum la 4 ani drumuri pana in 8-10 ore dar pana in Croatia au fost 16 ore, el nu are treaba, doarme, mananca(sunt mereu incarcata cu de toate :D) si se uita la iTouch la filme.

 

Adriana [gravired]9w si Aidan Alexander - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LOL, asa a fost si la ultimul zbor in Decembrie, m-am dat jos din avion fleasca de frica pt ca am avut parte de zeci de turbulente, am crezut ca murim, ma gandeam pe cine sa bantui primul :)), serios acum a fost super nasol, am simtit cum pilotul tinea avionul pe linia de plutire, nasoala senzatie.

 

Adriana [gravired]9w si Aidan Alexander - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oana_B
[:-)))]Tare melodia din Psycho.Musai sa faci poze, cre' ca e asa cool sa zbori cu un avion militar[cool].
align="right" id="quote2">Bine ca suntem saraci ca asa mai avem parte de senzatii tari! :))) Aia de la business class habar nu au de din astea! :))))Adriana [gravired]9w si Aidan Alexander - 4 aniA ticket to hell has never been funnier"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am mers cu un avion militar, dar din ce descrieti aici nu suna prea bine. E vorba de 8-9 ore, cred ca e tare neplacut sa stai in frig asa mult. Eu, sincer de tot, nici daca m-ar plati ei pe mine nu cred ca m-as incumeta, daramite gravida si cu copil. Apoi, chiar n-are si sotul tau 600$ sa zburati DC-Houston? Totul suna extrem de incomod. De ce nu merge singur sa isi vada parintii in aceste conditii, e barbat, poate suporta mai usor decat o femeie gravida si un copil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...