Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A venit sotul cu patul, nou-nout! Acum avem 2 dormitoare mobilate libere pt mama si pt soacra, cand vin la noi, anul asta :).Va fi prima data cand se vor intalni, dupa 6 ani de casnicie! :))

 

Anamaria, ce micuti erau baietii! In pozele de la ski sunt cat tine! :)

 

Adriana [gravired]9w si Aidan Alexander - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LOL Andrada, sunt super amandoua! Mama e o femeie extraordinara si careia i-as pupa picioarele toata ziua pt tot ce a facut pt mine in copilarie.Mi-a fost si mama si tata.

Soacra la fel, o ador, de fapt am mai spus eu asta. Si impreuna nu prea au de impartit ca nu se inteleg din pacate, mama si-ar dori mult sa ii spuna soacrei ca ii multumeste pt sota-miu :), il iubeste tare mult.

Ce mai, dragoste cu carul in familia noastra! :)))

 

Adriana [gravired]9w si Aidan Alexander - 4 ani

A ticket to hell has never been funnier

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria si eu si eu am facut la fel doar ca i am luat si amprentele de la maini/picioare am masurat o cantarit o, si am pus o sa scrie cateva din chestiile ei favorite. Si uite asa avem 7 dosarele mici. Ah! si sa ne deseneze pe noi!!!

 

Si aici sunt cu sora cea mare [:D] ?!

http://family.webshots.com/photo/2208994750057002410JOQDms

 

 

 

 

 

Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA

 

http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Si aici sunt cu sora cea mare [:D] ?!http://family.webshots.com/photo/2208994750057002410JOQDmsCorina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
align="right" id="quote2">Aoleu, ce urita [batcap] sint in poza aia...dar am pstrat-o ca sint cu copiii!!!Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria, eu intr-o situatie similara m-am infasurat de la brau in jos intr-un sal negru din matase tailandeza (pe care de regula il folosesc sa acopar partea de sus) si a iesit f. bine. E drept insa ca nunta respectiva nu fuse chiar asa fancy - da' daca gasesti un sal de-a dreptul pur si simplu, poate mere.

 

Pantera, atata timp cat medicul care-ti urmareste sarcina isi da ok-ul (btw felicitari [:)]), go for it si distractie placuta.

Sigur ca fiecare are preferintele lui, stilul lui de viata, bugetul lui etc. dar experienta mea a fost precum urmeaza, pe vremea cand eram tinara, relativ saraca si fara pretentii, m-am plimbat de-am rupt pe sase continente si am niste amintiri extraordinare; acu' ca's mai baba, mai putin saraca, si mai pretentioasa (de fapt mai mult sotu', da' asta-i alta poveste), stau pe canapea in sufragerie [alcool]

 

Lai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lai, asa si eu.[:D] Ma si mir cit eram de aventuroasa, acum trebuie sa-mi promita cineva marea cu sarea ca sa ma mai urnesc din loc...

By the way, good to see you pe aici.

 

Carmen, esti o floare printre flori.[flo][:D]

 

Anamaria, eu cred ca tie-ti vine un pic mai lunga rochia decit in poza, nu? In cazul asta e OK dupa parerea mea.

 

Pantera, eu ma gindesc ca nu economisiti deloc daca luati masina in US. Costa rental, benzina, cazarea si mincarea daca se termina aia de la termos.[:D] Mai de pe la nord pina in Houston benzina te poate costa vreo trei sute, rental e si el vreo doua sute ma gindesc, Motel 6 nu mai e demult sase dolari si chiar de maninci la McDonalds tot se duc niste zeci de dolari pe zi si cu mincarea. My two cents!

Cu avion din ala m-as incumeta si eu daca e sa econmisesc de ordinul miilor de dolari, dar I doubt ca-i confortabil si eu sint si friguroasa. Dar cum ziceam, sint cheap[:D] si daca-i vorba sa economisesc atita string din dinti si intru-n sacul de dormit sau joc fotbal.[:D]

 

Lume multa, oameni putini

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...