Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Buflea [:D]! tu esti o dulce si o simpatica!!!si ai un simt al umorului ff dezvoltat. Intr o zi cand imi cautam de zor masina in parcare zau de nu m am gandit la tine. Eram cu Ralu, am refacut traseul pe picioare vreo jumate de ora, am apasat alarma de pe cheie (nika), m au apucat nervii, pantofii incepusera sa ma roada, copilul ma incuraja (hai mami ca i bine unde suntem ca eu am vazut si aia si aia cand ne am parcat), nu aveam nici tichetul ala de parcare (era n masina)... Uffffffff! eram in alta parcare, identica. Zau de nu m am gandit "parca as fi Buflea cu nebuniile ei!".Ceri sfat apoi incerci sa convingi lumea ca este minunat... Ah!Carmen iubitoare de flori LA multi ani!!! si de aici, cre' ca am mai zis. Tu ai vazut vreodata aici lacramioare/margaritar??Sanzi La Multi Ani lui David!!! sa creasca mare, sanatos si sa va aduca doar bucurii.Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
align="right" id="quote2">esti mortala!!!:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Buflea [:D]! tu esti o dulce si o simpatica!!!si ai un simt al umorului ff dezvoltat. Intr o zi cand imi cautam de zor masina in parcare zau de nu m am gandit la tine. Eram cu Ralu, am refacut traseul pe picioare vreo jumate de ora, am apasat alarma de pe cheie (nika), m au apucat nervii, pantofii incepusera sa ma roada, copilul ma incuraja (hai mami ca i bine unde suntem ca eu am vazut si aia si aia cand ne am parcat), nu aveam nici tichetul ala de parcare (era n masina)... Uffffffff! eram in alta parcare, identica. Zau de nu m am gandit "parca as fi Buflea cu nebuniile ei!".
align="right" id="quote2">[:D] Ha - crezi ca nu mi s-a intamplat si mie ? ... doar ca eu eram la un etaj mai sus si masina beep-aia 3 etaje mai jos ... Si ma invarteam pe loc si ma tot intrebam - "bai, ce naiba, ca o aud - dar nu o vad" [:)]
align="right" id="quote2">Ce misto! eu eram nacajita ca ia uite ce rahat de beep beep avem ca nici nu merge. Macar al tau functiona...Si tie Carmen? si mie. Cand eram eu tanara si frumusica am primit un lighean plin de ele, ce vremuri taica.Si cel mai naspa cand am dus copilul la scoala, ploua, am condus o pana la usa bungaloului (pe zile ploioase nu se aliniaza afara), a intrat, peste vreo 2 ore primesc mesaj de la scoala cum ca Raluca nu i la scoala. Am zis ca mi sta inima. M am tot gandit ca am bagat o in alt bungalou dar si ea mai tantaloaca ca si mine sa fie?! sa nu si caute bungaloul ei??? scoala asta e plina de alei si aliute si pomi si gradini si bungalouri de arata toate la fel. Si numarate ca la americani ca nu i nici o logica. Si cu umbrelele pe cap cina naiba mai stia pe ce alee este. Dar intrase fata...Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pumba [:D]

Mersi mult.

 

Apropo de soacra[:D], cred ca o sa faca atac de inima cand o sa afle ca fiu-sau aka barbatu-meu sta in Ro doar 2,5 saptamani si eu stau 1 luna cu Eric.[:D] Abia astept sa-i vad fata.

 

Sanzi, inca putin mai ai si tu![:D]

 

Carmen & Ericutz (15.06.2004)

 

Ajutati-o pe Diana!id="red">

 

Povestea nasterii!id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui arminad
Fetelor a nascut Alina (Baly) un baietel. Ma gindeam sa va zic si voua ca ea nu cred ca are timp acu taman de noi[:D] Eu am vazut intimplator citind asa aiurea tot pe la alte rinduri cum citesc mai nou la tot felul de ore mici[:D]Alina sa iti traiasca baietelul si sa va bucurati de el![flo]
align="right" id="quote2">Ete'ma si pe mine, tinind plodu in brate. Asa se pare ca doarme cel mai bine.Multam de felicitari si pt doritori am ceva poze aici:http://good-times.webshots.com/album/576198753bGryHoA sosit si 'surpriza' noastra...Adrian TheodorAlina, mamica de 3 copilasi, [zana] Andreea (27 iulie 2002), [majoreta]Laura (5 august 2005) si [bebic] Adrian Theodor (1 februarie 2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Oana C
Alina, felicitari pentru baietel!!! [majoreta] Sa fie sanatos, mincacios si sa doarma bine. Cum au reactionat fetele?Honey, imi pare fff rau pt tatal tau. Ce situatie incurcata ... nu stiu nimic despre asta.Irina, you rock! [pk]Andrada, cre' ca eu eram cea care o baga in sperieti pe Irina, cu toate nebunelile mele de mama stresata la orice tuse. [:D]Numai sanatate copilasilor si mamicilor de aici. [flo]Oana [gravi] [fetita]27+sapt si [majoreta] Eva (29 iunie 2005)
align="right" id="quote2">Oana, fetele sunt super incintate de noua aditie[:D]. Ar vrea sa-l tot tina si ele in brate, sa-l pupe....oricum cum vin de la scpala prima intrebare e : Unde e bb? Ce face?A sosit si 'surpriza' noastra...Adrian TheodorAlina, mamica de 3 copilasi, [zana] Andreea (27 iulie 2002), [majoreta]Laura (5 august 2005) si [bebic] Adrian Theodor (1 februarie 2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Alina felicitari ptr bebelus! sa va traiasca si sa fie un cumintel!!!Corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
align="right" id="quote2">Multumesc Corina.A sosit si 'surpriza' noastra...Adrian TheodorAlina, mamica de 3 copilasi, [zana] Andreea (27 iulie 2002), [majoreta]Laura (5 august 2005) si [bebic] Adrian Theodor (1 februarie 2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...