Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oaza pestisorilor... |69|


Recommended Posts

MYLADY la stomac. M am operat in RO deci complicatii ca eu am bilet de revenire pe 17 august si chirurgul meu e in concediu so daca e de reoperat ceva ...nu stiu complicat. Oricum azi noapte bintuiam ca naluca facind timpenii(ai vazut)..pe net In rest ce faci tu cu greturile si alea alea??? PS MAM mai mai ce mumoasa [flo]esti
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hellooo...
[pepsi] "La multi ani!" [cheers] tuturor celor care poarta si/sau au rude/prieteni/cunostinte cu numele de Petru & Pavel + toate derivatele acestora [s]! Sa va fie ziua/seara plina de bucurii [floare3]!
Alina, inca nu e vremea sa intru in discutii prea serioase legate de sintagma 'gagiu/gagica' [:D] pentru ca, poznasul meu e inca la vremea jocurilor, glumelor... adica, nu cred ca ar constientiza corect, ceea ce i-as zice legat despre acest subiect... caci, interesul lui fata de fete nu e chiar atat de 'matur', sa zicem... intuieste el ceva-ceva dar, totusi, mai are pana acolo cand ar fi nevoie sa-i dau explicatiile respective... face 6 ani la sfarsitul lui august... deci, mai e timp... pana la urma, sunt simpatii copilaresti pe care inca le percepe ca atare [:)]... in fine, nu intru in detalii ca-s mai lenesa la scris azi [:D]... dar, na, ceea ce vroiam e sa zic e ca, faza pe care a facut-o cu mintitul+neascultatul m-a deranjat/suparat si, evident, panicat intrucatva in ceea ce priveste (si) 'viitorul'... iar pedeapsa deja i-am ridicat-o si nu a avut vreun efect nociv [:D] asupra-i... oricum, odata cu pedeapsa a primit si explicatiile de rigoare, pt. ce i-o dau si ce astept de la el [:-@]... voi vedea pe viitor ce si cum se va intampla... multumesc fain pt. grija, suport si sfaturi [flo]. Sper ca ai avut totusi o zi buna azi, indiferent de 'mofturile' stomacului tau [pup]. Carma, offf [pup]... sanatate multa, multa si speram sa nu fie nevoie de inca o operatie [grup]. Tinem pumnii sa se rezolve totul cu bine [flo]. Ce sa va mai zic/povestesc? Nik momentan... va doresc o seara placuta si racoroasa tuturora [pup]! Pe maine [hia].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! [hia] cafeluta va asteapta [cafea][cafea][cafea] sau un ceai dupa caz pentru Alina si pt.Carma [alcool] Carma , ce faci ? Cum esti / Se rezolva cu operatia ? Doamne ajuta sa nu fie grav nimik![flo] Eu m-am trezit cu noaptea in cap si bantui pe net [:p].E destul de racoare , azi vor fi 23 grade , parca nici asa nu imi place ...ca seamana a toamna si nu vreauuuuuu......vreauu vara mereu si soare , mult soare [surf] Va pupicesc pe toate ! O zi frumoasa![pup][:X][pup][:X] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Neatza! [hia] cafeluta va asteapta [cafea][cafea][cafea] sau un ceai dupa caz pentru Alina si pt.Carma [alcool] Carma , ce faci ? Cum esti / Se rezolva cu operatia ? Doamne ajuta sa nu fie grav nimik![flo]
buna in sfirsit am dormit bine si acum mi am terminat cafeaua Ieri dupa spital am gatit si azi nu fac mai nimic in afara de o mica plimbare si de pinditul pe net dupa raspunsul chirurgului roman care intirziie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza,carma.... pai si la spital acolo,nu te pot opera?adica,de ce te-ai operat tu la Romanica[alcool] tethys...pai deh..nu stiam ca are 6[alcool],eu dupa stire...ziceam ca are vreo 13[:D] Dana...toata lumea e matinala[:)][pup] Sa speram la soare,caci culturile agricole sunt pe duca-first graul.
*Blackmoon Lady [gravired]8+si lipistocul meu iubit[zana]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna la toate sirenetele si de la mine! [flo2]
Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
tethys...pai deh..nu stiam ca are 6[alcool],eu dupa stire...ziceam ca are vreo 13[:D]
Scuze Alina, ca te-a(m) indus in eroare (cu) stirea mea [8)]... o sa am grija pe viitor, ca sa nu se mai intample/repete [:)]... O zi frumoasa tuturora [pup], cu mult soare [beach], sanatate multa [grup] si impliniri de tot felul [floare3]! Numai bine [hia]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poftesc,poftesc[:D][pofta] Tethys..nu-i bai..nu atrageam atentia...pur si simplu nu stiam ca si "bebelusii" se pot amoreza[:D]
*Blackmoon Lady [gravired]8+si lipistocul meu iubit[zana]
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Guten morgen![bibe] Va asteapta cafelutza [cafea][cafea] si un suc de portocale proaspete de la Carma![alcool] Brr...cat de rece e afara ...e 1 iulie sau 1 octombrie [bang]...meteorologii anunta ca totusi de luni se mai incalzeste vreme ...asa sa fie![pk] Sa aveti o zi calda![hia] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...