Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oaza pestisorilor... |69|


Recommended Posts

'Neata! Va poftesc la [cafea] -luta! [cafea][cafea][cafea] Din categoria "copii spun lucruri traznite":
  • O fetita vorbea cu profesorul despre balene. Profesorul spunea ca, este fizic imposibil ca o balena sa inghita un om pentru ca are gatul prea stramt. Fetita i-a spus ca prietenul ei Johan a fost inghitit de o balena. Iritat, profesorul i-a repetat ca acest lucru este fizic imposibil. Fetita i-a raspuns: - Cand am sa merg in rai, am sa-l intreb pe Johan. Atunci, profesorul a intrebat-o: - Si daca Johan a ajuns in iad? Fetita i-a raspuns: - Atunci, ai sa-l intrebi tu.
  • La o gradinita, educatoarea i-a pus pe copii sa deseneze. In timp ce se plimba printre ei, a observat o fetita care era foarte concentrata asupra desenului ei si a intrebat-o ce deseneaza. Fetita i-a raspuns ca il deseneaza pe Dumnezeu. Educatoarea i-a spus ca nimeni nu stie cum arata Dumnezeu. Fara sa isi ridice privirea de pe desenul ei si, la fel de concentrata pe pictura, fetita i-a raspuns: - Ai putina rabdare, imediat vor sti!
  • O fetita statea langa mama ei si o studia. La un moment dat, a observat cat de multe fire de par alb are pe cap si a intrebat-o de ce. Mama i-a raspuns: - De cate ori ma superi, sau faci un lucru rau si eu sunt nefericita, imi iese cate un fir alb. Dupa cateva momente de gandire profunda, fetita i-a raspuns: - Deci... asa a ajuns bunica sa aiba tot parul alb...
  • O zi buna si frumoasa tuturora [flo2] si un weekend linistit si relaxant [pup]! [hia]
    Link to comment
    Distribuie pe alte site-uri

    • Răspunsuri 202
    • Creat
    • Ultimul răspuns

    Cei mai activi membri în acest subiect

    Cei mai activi membri în acest subiect

    [toanerelebey, unde sunteti?[drac] vin si eu sa dau din inotatoare dupa o luna in care aproape ca n-am avut net si voi plecarati cu oaza cu tot?[toanerele imi vreau povestile inapoi. Danezo, Carma, Cryna, credeam ca sunteti fete serioase[:D] Alina, sarcina usoara iti doresc [flo] I miss u, sis! Before you judge me, try hard to love me. MJ [url="http://handmadesutalasuta.blogspot.com/"]creatii printre elucubratii[/url]
    Link to comment
    Distribuie pe alte site-uri

    Citat:
    citat din mesajul lui My_Lady0091
    imi pare rau,carma[:(]
    *Blackmoon Lady [gravired]10+si lipistocul meu iubit[zana]
    Citat:
    " Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
    merçi frumusete[pup]
    Link to comment
    Distribuie pe alte site-uri

    Esti puternica,eu sa fi avut problema ta..ma innecam in mare pana acum[:)][pup] marami,multumesc!bine ai revenit![pup] Crina-where are you,Schouby Doo?
    *Blackmoon Lady [gravired]10+si lipistocul meu iubit[zana]
    Citat:
    " Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca
    Link to comment
    Distribuie pe alte site-uri

    Carma, multa sanatate![asia] Alina, mersi chiar daca e putin cam mult spus, revenit, de cele mai multe ori n-am timp nici sa respir, asa ca dau din degete cand pot si cum pot dar ochii ii am pe voi [:D] I miss u, sis! Before you judge me, try hard to love me. MJ [url="http://handmadesutalasuta.blogspot.com/"]creatii printre elucubratii[/url]
    Link to comment
    Distribuie pe alte site-uri

    Buna dimineata! Bine v-am reagsit! Eu am fost plecata la o nunta . Crama , draga mea iti doresc multa sanatate si sa treaca toate relele![pup] Alina, sarcina usoara pe caldurile astea ![alcool] Cristiana [pup][pup][pup] mai ia un respiro [flo]. Va pupicesc pe toate si racoare![pk] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
    Link to comment
    Distribuie pe alte site-uri

    Oaspete
    Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

    ×
    ×
    • Adaugă...