Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (92)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui l_carmen2003
Iasmin, la Capitol sau la Baia Comunala. La Capitol te sfatuiesc(tel 0722414646, prof Florin Sabaiduc) si mai sunt ore si la Motel. Succes. Noi reluam inotul cand se mai incalzeste afara. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Il recomand si eu pe Florin Sabaidoc (sau Sabaiduc, nu stiu). Si noi incepem inotul cand se mai incalzeste. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va ofer o [cafea] fierbinte.... Am si eu o intrebare pentru mamicile cu pitici la gradi: Ce cadou luait de 8 Martie? Mie iar mi-a revenit sarcina de a strange bani si a,lua cadou si chiar sunt in pana de idei.... si de timp.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, eu stiu ca are sau avea cabinetul particular pe langa gara. Cumatra mea cand a nascut baiatul de 5 kg si ceva acum 4 ani a trebuit sa mearega la el si n-a fost incantata pt ca dupa ce l-au anesteziat total pt ecografie(avea o luna sau 2 copilul) i-a dat ca si tratament spironolactona...medicament de care alti medici s-au mirat. El a speriat-o atunci, dar dupa ce si-a luat inima in dinti si s-a dus la Tg. Mures s-a linistit...nu era nimic asa grav de trebuia data atata medicatie copilului. Parerea mea ...la Tg. Mures au un institut cardio foarte renumit si dotat. Pupici, Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea].... Iasmin, multumesc pentru raspuns. Carmen, nu stiu nimic de medicul respectiv, dar de clinica de la Targu Mures am auzit numai de bine. Sper sa apuc astazi sa schimb capitolul.... de primavara... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Cu mare, mare placere Lacramioara. Asa cum beau si cafeluta ta super dulce in fiecare dimineata (chiar daca nu zic nimic). Despre doamna ce stiti? Ii plac cartile? E credincioasa (de pilda o icoana cu rama de argint)? Te poti ghida si dupa anumite chestii ca sa cauti cadoul perfect. Mult succes, si sa ne spui si noua ce ai ales. Aveti mare grija pe unde mergeti!!http://www.ziaruldeiasi.ro/local/opt-femei-atacate-de-un-psihopat~ni660u Iasmin, mama de strengar de 8 anisori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...