Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (164)


Recommended Posts

Moni bine ai revenit acasa si iti doresc tot binele din lume. Fetelor am vazut pozele de la serbari si pozele de la nuniti,sorry ca nu am postat comentarii. Pe Serban l-am sarbatorit in Gradiste la gradina postei, [url="http://good-times.webshots.com/photo/2328095790103957180JBZCbL"]AICI [/url]sunt pozele. [url="http://good-times.webshots.com/photo/2989840330103957180yCXQZt"]si AICI [/url]de la serbarea Melaniei. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [avion] Serban Andrei(11.06 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen foarte faine sunt pozele.

Ildi merci de info.

Moni la Delfin am fost si eu de 2 ori(intr-a patra si a zecea). Am mai fost la Bradet cand am terminat a doua( plangeam noaptea de dor de casa, sub patura, impreuna cu colega mea de clasa). [:D] Am mai fost la Geoagiu in clasa a sasea si la Sangeorz Bai intr-a saptea. Mie mi-a placut foarte mult in tabere, am amintiri vii de pe acolo, chiar si dupa atata vreme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, foarte frumoase pozele! Copiii sunt mari si frumosi!

Mi-a placut tortul lui Serban [olala] si indianca Mela. [pk]

Ce frumos au amenajat in Gradiste!

 

Gabi, wow in cate tabere ai fost! [pk]

 

Ildi, am auzit ca in viitor va fi foarte fain acolo la strand, vor deschide si un hotel.

 

Ioi cat am mancat...mai ales dovlecel pane. id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezent,hai ca beau io [:D] [8D].

ILDI mersi de info cu strandul ala.Sa inteleg ca nu e umbra de niciun fel in zona? Pomi,umbrele?

CARMEN f.frumoase pozele. Ce de costumatii au mai avut la serbare!

GABI ehei tu ai fost in mai multe tabere ,suuuper! Io de obicei vara mergeam vreo 2-3 saptamani impreuna cu ai mei pe undeva mare/munte, iar restul verii ma lasau la tara la Bihor [olala]

ALINA zi si mie unde-i locatia aia in Gradiste? Se pot organiza doar zile de nastere pentru copii, sau e si loc de joaca "normal",dar in aer liber ?

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica70
ALINA zi si mie unde-i locatia aia in Gradiste? Se pot organiza doar zile de nastere pentru copii, sau e si loc de joaca "normal",dar in aer liber ?MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE "10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">
align="right" id="quote2">Moni, hai ca te sun ca n-am timp sa scriu acum. [:)]id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ducky
buna feteloruite am ajuns si eu cu bine in Arizona, langa Phoenix. Mai e vreo romanca prin zona?Diana Maria,mami de GLAD (11.07.2005) si de ELENA (22.12.2008)
Al meu blog
id="size3">id="red">
align="right" id="quote2">Ducky, ce surpriza! [flo]Nu ne-ai zis ca vrei sa pleci din RO. Iti doresc numai bine si sper sa ne scrii vesti din America. [:)]Edit: am vazut mesajul lui ducky la "americance". [:I]id="blue">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, avem 3034 de vizualizari si numai 107 postari. Ce citite suntem! [:D]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

Alinaid="red">, relax...ca noi facem vizualizarile astea (cel putin asa cred). Eu aproape in fiecare zi intru (din obisnuinta) sa vad ce si cum pe aici de vreo... n-am idee de cate ori. Nu enorm de multe, dar multe oricum.[:D]

Am fost tare ingrijorata luni si ieri ca n-am stiut nimic de Iulia. Nu le mai da telefoanele sa sune acasa pentru ca anul trecut multi au devenit prea nostalgici cand si-au auzit parintii si au plans... Asa ca e prima saptamana in care e plecata si nici nu pot vorbi cu ea. Am vorbit ieri cu una din insotitoare si a spus ca e bine si la Iulia ii place tare mult.

De Ducky id="red"> nici eu n-am stiut ca pleaca, stiam ca vrea sa il trimita la bunica lui pe Glad (in America)... Mai bine ca s-a dus si ea, o sa-i fie mai bine acolo, sunt convinsa!

Na...spor la treaba sa aveti azi!id="purple">

 

Adaid="purple">

 

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...