Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (164)


Recommended Posts

'neata,

vreau si eu la bunica in America [:D].

 

Eu nu stiu daca o sa am taria sa o trimit pe Mela asa de repede in tabara.Imi aduc aminte ca eu am mers si am plans de mama focului.

 

La multi ani sarbatoritilor de azi!id="red"> avem pe cineva?id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu]ma mai tineti minte? Eu nu mai apuc nici sa deschid calculatorul, de citit sau postat nici vorba. Asa ca eu sigur nu fac vizualizari prea multe[:D]Si acum scriu cu Ilinca la tzatza.

 

La multi ani sarbatoritilor pe care i-am ratat.

 

Am vazut poze de la ziua lui Serban, Carmen sunteti superbi.

 

Nu organizam o iesire la Gradiste?

 

Moni i-am admirat si pe copilasii tai, Tudor e mortal.

 

Si eu am umblat mult prin tabere si cantonamente, cred ca de acolo mi se trage stilul asta de mai mult pe drumuri, ma manca in [indecent]si nu pot sta pe acasa.

 

Nu stiu ce sa va mai zic ca de gresie faianta, sapa , usi nu cred ca va intereseaza.

 

M-as duce la mare, dar nu ma lasa finantele si ar trebui sa merg fara sot, el sa ramana sa supravegheze lucrarile si mi-e cam groaza de drum sa conduc singura cu pruncimea dupa mine. Pana la urma cred ca tot nu ma las si am sa merg ori la manastire la Techirghiol ca-i mai ieftin, sau mai am o varianta cu Cami dupa 15 august in programul litoralul pentru saraci.

 

Ada nu te necaji, primul an e mai greu pentru mame[:D] ca pe prunci in [indecent] ii doare.

[pup]

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIHA pe mine ma intere si de gresie,faianta si chiar de sapa [:D] Nu mai zic de subiectul mare [pofta].Io inca mai sper chit ca maica-mea sare de doi metri in sus cand aude de asa ceva.Nu mare, munteee ... pai ce la munte nu exista soare? [:-@]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti

 

carmen ce mai ,Serban e barbat in toata regula. Ce trece timpul 3 ani ,nu-mi vine sa cred ca si Ivett va face luna viitoare si din toamna va merge la gradi[q].

ada si eu as fi stresata ,nici nu stiu daca m-as putea obisnui cu gandul ca e in tabara asa de mic. Dar lor le place si asta e important ,nu vaicarelile noastre.

gabi plimbareata de mica ,fain.Eu n-am participat decat la excursii cu scoala ca-mi placea langa fusta mami[:I],ca la fiumio .Ivett ea nu-i mamoasa si cand e vorba de mers ii prima la usa ,numa pe drum sa fie .

alina bine ca e interesata lumea de ce scriem. si eu mai intru cateodata sa vad noutati ,dar rar cand intru si scriu cate ceva.

miha si tu ai mancarimi [:D].si eu m-as duce pe luna si David ma bate la cap cu marea ,dar de n-ar fi asa departe,black see of course. Ca omul meu nu cunoaste alta mare cu copiii ,decat litoralul romanesc ,are el ideile lui la care nu renunta neam. Cu avionul cu pruncii nici vorba ,la croati nu-i nisip ,grecii is prea departe si momentan nici nu e cazul.In strainataturi doar cu mine vrea ,in Seycheles daca se poate[:D].Pana atunci o tine fiecare pe a lui si mai vedem ,sa stranga banii si cand or merge pruncii in tabara si noi la drum [:D],numai ca atunci eu aleg destinatia [:D]

clau voi cand mergeti la costinesti?

 

restul fetelot mai dati si voi un semn!

 

Ildi cu [bat] Davidid="blue">(2.05.2006) si [copil] Ivettid="red">(25.07.2008)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, am inteles ca nu-i voie cu telefon in tabara numai in prima si ultima zi, in rest poti lua legatura cu invatatorii.

Si Dragos merge la Varfurile in 22 sau 24 iulie.

A vorbit Calin cu una dintre invatatoare si au renuntat 3 copii ca pleaca din tara.

Dragos a fost anul trecut in premiera si nu i-a fost dor deloc, nici nu ne-a sunat niciodata desi aveau voie cu telefon seara, adica aveau voie sa sune acasa. [:D]

 

Gabi, Miha, in ce perioada pleaca pruncii vostri in tabara?

Poate pleaca si Dragos in aceeasi serie...[pk]

 

Miha, pai ne intereseaza si gresie, faianta...preturi, oferte...[:)]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain ca merg impreuna... Nici Iulia nu cred ca imi duce dorul prea mult, ei ii place mult sa plece de pe acasa, mai ales ca e in tabara unde astepta de cateva luni sa plece. Eu sunt cea stresata.[alcool] Chiar mi-ar prinde bine un pahar de ceva saptamana asta.[:D]id="purple">

 

Adaid="purple">

 

 

Licurici plecat in ceruri

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pe net, caut modele de mobila[bang]

 

Pruncii sunt in pat dar nu dorm, Alex si Dragos se chinuie sa-i faca sa taca pe astia mici. Ma distreaza de mor ce argumente apocaliptice gasesc, dar piticii nu-s impresionati.[:D]

 

Ada hai sa tragem o iesire. Eu pot seara dupa 22 sau pana la 22 pe terasa cu Ghighi.

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...