Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (164)


Recommended Posts

Carmen, wow, [olala]!

Eu am mai mult cu 10 kg.[q]

 

Citat:
"Da mami, dar de acum o sa fiu foarte cuminte, si o sa-mi fac timp pentru voi, pentru ca atunci cand o sa fiu mare nu o sa mai am timp!"
align="right" id="quote2">

Ce dragut! [:)]

Se pare ca i-a placut foarte mult in tabara. [pk]

 

Moni, multa sanatate lui Tudor! [pup]

 

[s] La multi ani Alex de AncaP! [s] [bis]id="green">

Sa cresti mare si sa le aduci numai bucurii parintilor.

Anca, ce mai faceti? [flo]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmenid="red">, biserica Metanoia (baptista) organizeaza tabara. Desi noi suntem greco-catolici nu am nicio problema sa mearga in tabara cam de orice religie. I-a placut mult si s-a rugat si ea, desi a zis ca nu impreuna cu ceilalti ca ea nu stia rugaciunile lor, dar a invatat o parte.

Vlad e tot la Alba, o duc si pe Iulia vineri dupa masa sau sambata. Anul asta sarim peste petrecerea de ziua ei, probabil mergem in weekend la Gioagiu, daca tot suntem la ALba, si duminica ii fac cu buni un tortulet.id="purple">

 

Adaid="purple">

 

 

Licurici drag

 

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi fac si eu aparitia odata cu soarlee care tocmai s-a gandit sa ne mai incalzeasca .Ce vreme turbata mai e la inceput de iulie [bang]

 

Carmen deci nu ti-ai pus silicoane ,chiar daca is la mare cautare pt cine n-are cu ce se lauda ,de aia tie buna rochia. Eu cu kg oscilez intre 58-60 ,mai jos nu reusesc nici nu ma straduiesc cei drept ,dar sper sa nici nu urc . Eu rochia nu o mai am ,dar sigur mi-ar fi buna .

Moni asta-i viata de la bloc ,cu vecini ,ce sa faci .Pacat ca unii nu inteleg ca n-au vila lor si stand la bloc trebuie sa-i suporti vrei nu vrei si pe ceilalti. Eu n-am treaba cu ai mei ,cu toate ca fac o galagie cand is pe acasa dar noi vara mai mult in Gai doar seara venim acasa cand si cand .

Ada harnicuta ca o albinuta. Eu nu pun decat compot anul asta si doar de piersici ca ala trece cel mai bine. Si dulceta de afine .Zmeura e scumpa tare pt dulceata dar si buna ,mai am si eu 2 borcane prin camara puse de mami. Noi suntem momentan la cura de zmeura ,ne facem plinul si lubenita .

Ce draguta e Iulia cu povestile ei .Deci tabara e de la biserica ,aha si cunostinta mea de care ziceam e tot baptista ,acum inteleg .

Daca David s-ar duce ar veni acasa predicator ,el se roaga si acasa si una dintre educatoare ii invata multe rugaciuni ,nu stiu de care ortodoxe probabil ,dar pe mine nu ma deranjeaza chiar si crucea si-o face ca ortodocsii cateodata .

Miha spor la cautat mobila daca nu ti-ai gasit deja . Pai cu banii e greu ,ca amenajarile interioare te omoara ,casa de ridicat nu-i atat de scumpa finisajul e greul si cred ca nici pretul apartamentului n-a fost cel visat ,ca au scazut mult .

 

o zi insorita [pup]

 

Ildi cu [bat] Davidid="blue">(2.05.2006) si [copil] Ivettid="red">(25.07.2008)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce liniste pe aici, a plecat toata lumea in concediu???

 

Moni cum esti? Ce mai trebuie sa faci in continuare?

 

Am citit fugitiv din urma, nu stiu de ce da nu mai am niciun chef de laptop, ma gandesc cu groaza ca ma intorc la munca si aproape toata ziua o sa fiu cu ochii in el asa ca mai fac o pauza.

Am fost plecati, o saptamana, impreuna cu Cristina_rubi si familionul si ne-am relaxat putin. Avem peste 1000 de poze si nu am nici urma de chef de triat pozele si pus pe net, sa vad cand o sa-mi fac chef de ele. Copii s-au distrat, am mai gasit o familie din Arad cu un baietel de 5 ani si ceva asa ca au avut companie. In rest mare, soare, mancare, etc. cam ce face toata lumea cand merge la relaxat.

 

Legat de rochia de mireasa, nici io nu o mai am, dar mi-ar fi buna daca as avea-o pentru ca am aceleasi kg ca atunci cand s-a intamplat evenimentul.

 

Ma duc sa fac niste gogosi ca am facut pofta la lume cu gogosii.

 

Va pup.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, bine ati revenit!

Abia astept sa vad pozele.

 

Noi suntem pe mal in Aradul Nou, e ziua unui prieten.

Nu am reusit sa mai scriu pe-aici ca am avut o saptamana aglomerata, dar vad ca nici voi nu v-ati inghesuit.

 

Nu pot pune emoticoane ca scriu de pe tel. ;)

 

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti fetele?

 

Flavia sa-ti fie de bine concediul.

 

Sper sa ajungem si noi la mare macar pentru 5 zile ca inebunesc daca nu.

 

De maine raman fara copii, doar cu Ilinca . Daria pleaca in cantonament si baietii la Tg Mures.[q][q]Ufff sunt cam distrusa, nu-mi place fara copilasii mei.

 

Alina pana la urma cea mai bogata oferta de gresie am gasit-o la Tiger Amira. La Piastrele nu au aproape nimic, adica au expus dar cand vrei sa cumperi ba n-au aia ba aialalta. De la Tyger Amira am luat ceva pe mov si crem sub 30 lei mp. Saptamana viitoare merg la un depozit, te sun daca poti sa vii si tu.

 

Casuta noastra incepe sa arate a casa, deja sus sunt peretii tencuiti si gletuiti, se instaleaza incalzirea in pardoseala si de cealalta saptaman urmeaza gresia si faianta si zugravitul. Nu mai am rabdare.Nu-mi vine sa cred ca amenajam pana la urma toata casa, nici n-am visat la asa ceva. M-a ajutat si maica-mea cu ceva bani ca altfel[bang]Mobila nu o sa avem, dar aia o mai facem pe parcurs.

 

Mergem la Sanleani ca avem musafiri.[:D]id="teal">

 

Daria- 29.01.1999id="size2">id="purple">id="Verdana">;Alex - 07.02.2003id="Verdana">id="blue">id="size2">;Matia - 31.10.2006id="Verdana">id="blue">id="size2">;Victor -28.03.2008id="blue"> Ilinca- 18.04.2011id="size2">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti,chiar ca ce pauza pe-aici!

MIHA ma bucur sa aud asa vesti bune cu casa ! Cat despre lipsa copiilor,acum o sa ai timp de net [:D]

FLAVIA super ca v-ati distrat in vacanta! Cat despre mine si ce "trebuie" sa fac ... pai nu prea trebuie nimic,ca nu prea e nimic de facut.Fac si eu ce pot pe cont propriu.Momentan am fost sa imi ridic din Cluj probele si maine la duc la Debrecen,sa le trimita aia in SUA la analiza genetica.Daca ies pozitiv,probabil intru in trialul respectiv,daca nu ... habar nu am,probabil caut altul care nu-i pe baza genei Braf.

 

Pana una alta we asta am avut musafiri,vara-mea cu sotul si nepotica si am umblat de nebuna cu ei pe la celelalte neamuri din Arad,prin Parcul copiilor,prin mall,azi dimineata bagaram o tura pe fuga si la Grand Center - ioaii ce fain a fost ca eram numai noi pe-acolo,l-am putut lasa si pe Tudor sa bantuie in voie singur.Exact cum era Diana, nu conteaza ca n-are inca nici doi ani,el e deja maestru in toboganizare [alcool].Io tare i-as fi dus la strand,dar n-au vrut musafirii [bang] La ora asta musafirii au plecat,Tudor a ramas la mami,iar Diana bantuie cu frate-meu si prietena-sa prin judet.Cand i-am sunat, era prin Chsineu Cris la ceva amici de-ai lor,se balacea in ceva piscinutza cu copiii gazdelor.Nici asa nu-i rau ...

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] LA MULTI ANI IULIA [flo]!
id="size3"> id="red">

GABI imi imaginez ce balamuc era pe-acolo ,pai unde sa mai fuga lumea pe asa hal de canicula? [bang]

Diana abia la ora asta a aterizat acasa [alcool]

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa-i spun [s] La multi ani Iuliei! [s]id="red"> [bis],abia acum am ajuns acasa. Am fost plecati la niste prieteni care au casa la Draut. Am avut o zi plina cu de toate, in special mancare si caldura.[:D]

Ada, sa va traiasca printesa, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea. [flo] [pup]

 

Miha, stiam de Tiger Amira, dar nu ma gandeam ca au preturi asa bune. Finii nostri de la Oradea au luat anul trecut de la ei gresie si faianta pt. tot apartamentul.

 

Moni, vad ca nici tu nu te-ai plictisit azi.[:)]

 

Merg la culcare ca pic de somn si maine dimineata vor fi iar zombi. [bang]id="blue">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...