Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (164)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristinacsaid="red">, eu doar acum am vazut linkul...Ma gandeam de ce oare a scris Alina ca ce faini is catelusii...[bang] Sunt foarte faini si dulci. Da' ce-i cu cei doi deschisi la culoare? Mie imi place mult rasa asta. Mi se pare ca arata ca un caine adevarat![olala]id="purple">

 

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI CLAU!

Na ca vin io la cafea,dar la asa "aglomeratie" imi sta cafeaua in gat [:D]

Noi ne-am intalnit aseara pe strand cu Gabi.Cred ca si azi mergem,tot asa ca ieri,dupa ora 17 ...

 

 

MONI cu DIANA id="red">(01.01.2006) si TUDORid="blue"> (14.08.2009) POZE

"10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla" id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mare nevoie de putin ajutor de la fetele din domeniul medical, va spuneam candva ca varul meu a fost diagnosticat cu boala crohn, din pacate de vreo luna si ceva e rau, a fost si in spital, nu vreu sa povestesc aici ca nu e cazul, insa e slab rau, mai tot ce mananca vomita, il doare groaznic burta, etc. Stiti cumva ceva mai detaliat despre aceasta boala, de preferat din carti nu de pe la noi sau de pe site-uri straine. La noi se cam contrazic informatiile intre ele si acum e in faza in are nu mai stie ce sa manance, cam orice mananca ii face rau [q].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia id="red">imi pare foarte rau de varul tau si nu pot sa te ajut cu informatii.Nici nu stiu ce-i boala respectiva.

 

Clauid="red"> La multi an cu intarziere.Acum cu ziua ta mi-am adus aminte ca spuneai in primavara ca mergi la mare de ziua ta.Pune poze.

Cristina id="red">sunt foarte scumpi catelusii,de i-ar vedea Mela....

Mihaid="red"> astazi am mai luat o broscuta [:D]Le-a dat maica-mea bani copiilor pt inca una .Zicea maica-mea ca va muri de singuratate si tare-i plangea de mila. Asa ca acum Codita o are pe Mica drept tovarasa.

id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14
Yo !id="green">Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">
align="right" id="quote2">Da...multumesc, dar cafeaua se bea cu povesti (macar atat daca de fumat nu fumam).[:D] Asa ca...povestete-ne!Eu duc dorul copiilor rau de tot. Desi ei nici habar n-au de noi. Am vorbit cu Iulia ieri si se distreaza de minune cu verisoarele ei. O cam incurca Vlad cateodata, dar asta e.[:D] A zis soacra-mea ca e asa cuminte Iulia si o ajuta mult. A luat-o ieri de mana si i-a zis: "Buni, toata ziua muncesti pentru noi, hai sa te odihnesti!". A obligat-o sa se aseze si i-a facut masaj. I-au dat lacrimile la buna-sa.[pk]id="purple"> Adaid="purple">__________________________Licurici dragBazar umanitar DC
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma distreaza mazarea lui Mendel de pe google[:D].

 

Adaid="red"> cand au plecat copiii ?Mergeti undeva in concediu?

 

Eu i-am gasit zilele trecute un oxiur in scaun la Serban Ce sa fac?sa-i dau Zentel sau altceva naturist?

 

id="green">

 

Carmenid="orange"> cu [hippi]id="black"> Melania Ioana(14.01.2005)id="red"> siid="black"> [avion] Serban Andrei(11.06 2008)id="blue">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...