Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC - (164)


Recommended Posts

Carmenid="red">, am dat repede sarci pe mazarea lu' gugal sa vad si eu cum arata oxiurul. Si l-am gasit.[:D] Sa nu-i dai Zentel. E foarte nociv pentru ficat. Cauta ceva naturist ca sunt o gramada. Si pastilutele cu usturoi ajuta.

Copiii sunt acolo cam de-o luna, Iulia a facut pauza doua saptamani cu tabara... Si acum 10 zile am fost eu trei zile acolo. In august imi iau concediu 2 saptamani, dar inca nu-i sigur ce-o sa facem.id="purple">

 

Adaid="purple">

__________________________

Licurici drag

 

Bazar umanitar DC

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare fetelor!

Apar si eu ca ciupercile dupa ploaie![:D]

La multi ani sarbatoritilor din ultima perioada!

Moni, nu stiu nimic despre boala!Imi pare rau de verisorul tau![:(]

Am fost astazi cu Maia pentru prima data la dentist si a fost foarte foarte cuminte.Eu am ramas fara o masea de minte ca era cariata si ma durea de ceva vreme.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, va rog frumos, stiti vreun notar la voi in arad, o forumista a junge pe acolo si are nevoie maine dimineata sa mearga direct si exact la un notar

daca aveti cunostinte, nr de telefon, va raman datoare [flo][flo][flo]id="purple">

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...