Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Cine are Kindle? Cat de potrivit e pentru un copil? Nu ma intereseaza aspectul copilul are 9 ani ce'i trebuie Kindle ci mai degraba aspectul medical, ii poate afecta vederea sau alte din astea? Aveti copii care citesc de pe kindle? Precizez si ca nu am acces la carti scrise in limba in care citesc copiii mei, asa ca de pe amazon descarc ce vreu si am un acces mult mai usor la literatura respectiva. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E super Ok. Ioana citeste mult de pe Kindle. Si-a luat carti de pe net (in format doc sau pdf) si le-am convertit in format compatibil Kindle - este soft free pe net. Am cumparat si de pe Amazon ce nu am gasit free. Am utilizat si eu Kindle dar ea este stapana [:)]. E super Ok. Un produs excelent pentru orice cititor. Il recomand cu caldura. [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wu am un reader de la Sony si il iubesc. Insa daca mai asteptam putin mi-as fi luat Kindle. I-am luat Kindle lui socra-miu si este super, super. Ecranul este special (ink nu stiu cum) astfel ca nu reflecta, are aspectul foii de hartie. Poti citi in plin soare si nu exista probleme de contrast, de fapt cu cat mai multa lumina cu atat vezi mai bine scrisul, ca si o carte. Il recomand cu caldura, daca aveti nevoie de carti (in engleza) trimiteti-mi mesaj si va trimit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Luna1
Wu am un reader de la Sony si il iubesc. Insa daca mai asteptam putin mi-as fi luat Kindle. I-am luat Kindle lui socra-miu si este super, super. Ecranul este special (ink nu stiu cum) astfel ca nu reflecta, are aspectul foii de hartie. Poti citi in plin soare si nu exista probleme de contrast, de fapt cu cat mai multa lumina cu atat vezi mai bine scrisul, ca si o carte. Il recomand cu caldura, daca aveti nevoie de carti (in engleza) trimiteti-mi mesaj si va trimit.
Eu ... Ioana... [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...