Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu mi-am luat Fire de 8.9" si 16GB si am ocupat numai vreo 3GB cu carti si ceva apps. Adi mi-a dat carti, n-am idee cate erau in fisierele alea, plus cateva clasice pe care le-am descarcat de la Amazon si una pe care am cumparat-o.

Din discutiile de pe Amazon am inteles ca daca faci mult streaming, daca ai videos multe, calatoresti mult e mai indicat 32GB. Mie mi-au fost de ajuns 16GB. Imi place asta de 8.9" la ecran, e mai mare. Sa-ti iei si un cover ceva, nu mi-am luat inca si e plin de amprente[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,multumesc mult!Ma uit la al lui Adi si vad ca e ok,daca ma gindesc ca e doar cu vreo 9mm mai mic decat ipad mini,iarasi mi se pare ok.Plus ca al meu imi zice sa ma gindesc si la greutate/volum,ca deja car ca un magar toata casa in geanta.Motivul pt care il vreau e sa citesc,dar cine stie ce damblale mi-or veni pe parcurs(ma refer la filme,ca muzica e ok la radio [:)] )

Oana,asa zic si eu +adaptor+cover+screen protector.....hm,socoteala din tirg vad ca o depaseste pe cea de acasa [:)]

Oricum,stati pe aproape,acum dau strigare dupa carti!Eu pe Luna75 vreau sa o dibui,ea stie de ce. [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marius,cu 32GB am luat!Nu eu,ca eu nu ma hotaram si tot cautam info ici si colo,al meu sot obosit si stresat de intrebarile mele mi-a rezolvat problema.:))))Maine ajunge,abia astept sa vad ce si cum si sa va mai stresez putin [:)] 

  [flo2]

Nu-ti va parea rau pentru decizia luata. Am pe undeva o librarie online pt carti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc ,sunteti faini!Va pup!Tot verific sa vad de mi-a plecat pachetul [:)] Abia astept sa imi cada in mana!Si poate va mirati de ce nu mi-am luat pina acum,din ce citisem eu intelesesem ca nu poti comanda carti cu giftcards,numai cu credit.Acum pt.ca m-a luminat Nati(o pupez dulce public) hatz,am sarit pe amazon.Deja nu mai am loc in biblioteca ,am trei stive de carti linga pat.Salvati copacii(zise barbata-miu [:)] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...