Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui danat
Si daca e sa ingros obrazul, as mai zice ca vreau si eu cartea (sau chiar cartile) din trilogia "50 de umbre ale lui grey" ca tot mi-a impuiat cineva capul ca musai trebuie citita [:D][8D]
Alege oricare doua pagini din carte, citeste-le si... gata, poti spune ca ai citit-o pe toata [:)] Mi-a lasat impresia ca autoarea stie 5 cuvinte pe care le repeta la infinit. Chiar jenant(a scrierea / subiectul / personajele) [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rall
Citat:
citat din mesajul lui danat
Si daca e sa ingros obrazul, as mai zice ca vreau si eu cartea (sau chiar cartile) din trilogia "50 de umbre ale lui grey" ca tot mi-a impuiat cineva capul ca musai trebuie citita [:D][8D]
Alege oricare doua pagini din carte, citeste-le si... gata, poti spune ca ai citit-o pe toata [:)] Mi-a lasat impresia ca autoarea stie 5 cuvinte pe care le repeta la infinit. Chiar jenant(a scrierea / subiectul / personajele) [:)]
rall eu te cred...asta e si parerea mea fara a o fi vazut macar ci doar din auzite si povestite....de-aia as fi vrut sa ma conving, ca am intuit bine si sa vad CE ANUME poate fi asa interesant ca sa nu o poate lasa din mina atitea milioane de cititori?! ma intreb, asa succes, zeci de milioane daca nu sute vandute?! de ce?? _____________________________________________________________________ Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie. [url="http://s596.photobucket.com/albums/tt48/tudors-painting/Acryl%20paint/"]Hobby[/url]
[floare3] [url="http://www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y"]Tribute to an angel[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caut Toate panzele sus! pentru copiii mei. Se gaseste in varianta pentru kindle? Health is a state of physical, mental and social wellbeing and not merely the absence of disease or infirmity . World Health Organisation I'm not insane, my mother had me tested! Dr.Sheldon Cooper “It is our choices...that show what we truly are, far more than our abilities.” Albus Dumbledore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...