Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

vacanta pentru bunica si fetita


Recommended Posts

Puteti sa-mi recomandati vreo destinatie de vacanta, la noi tara, unde sa se poata distra o bunica de 70+ ([:D] - tratament gen fizioterapie, mofete sau macar plimbari lejere pe munte) si o fetita de 7 ani? Nu vreau la mare si nu prea as vrea pe valea Prahovei. Si daca nu e nici foarte departe de Bucuresti (cateva ore cu masina) e perfect! merci! [flo] [url="https://picasaweb.google.com/sunnyday07.id/DeVanzare02?authkey=Gv1sRgCOO9sdXFoYnqYw#"]De vanzare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

parintii mei au fost anul trecut la Tusnad, prin programul "decada balneara"; au stat la un hotel de 3 stele, au facut si tratamente (cu bilet de trimitere de la medicul de familie). ei spun ca s-au simtit foarte bine si au avut conditii bune de cazare, masa si tratament. nu stiu sa-ti spun cat de bine s-ar putea distra un copil de 7 ani in aceasta statiune. daca vrei, cauta pe net "decada balneara" si gasesti oferte, preturile sunt aceleasi indiferent de agentia care vinde pachetul de servicii. Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, merci, este buna ideea cu Tusnad, investighez. Mama mea a fost acum vreo 5 ani si a stat intr-un hotel cam jegos, acum insa am cautat un pic si am vazut ca un hotel a fost renovat complet si un altul pe jumatate. Decada balneara n-o mai prinde pentru ca se termina la sfarsitul lunii dar sunt si apoi (in "sezon") ceva oferte. [url="https://picasaweb.google.com/sunnyday07.id/DeVanzare02?authkey=Gv1sRgCOO9sdXFoYnqYw#"]De vanzare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vad ca acum este in desfasurare alt program : hai la bai iata cateva informatii primite de la o agentie de turism din bucuresti : "HAI LA BAI - 15 iunie – 15 septembrie 2011. Programul cuprinde pachete de servicii de cazare, masa si tratament in hoteluri de 2 si 3 stele. Tariful pentru un pachet de 6 zile cazare cu pensiune completa, minim 5 zile tratament (2 proceduri /zi) si o consultatie medicala la sosire (pe baza recomandarii medicale) este - pentru hotel de 2 stele : 575 lei/persoana, loc in camera dubla, - pentru hotel de 3 stele : 690 lei/persoana, loc in camera dubla, " Corina - mami de printesa Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1.Valea Oltului - Calimanesti, Caciulata si are parte si de trat balneo. 2.Cheia - nu se poate face tratament, insa aerul curat de acolo le va face bine amandurora. 3. Gasisem la un moment dat un complex la Bran, in care s-ar gasi cate ceva si pt bunica si pt fetita...cred ca ar fi considerata reclama daca i-as da numele, daca nu dai de el cu o simpla cautare pe Google, iti voi trimite numele. Mie mi s-a parut fain de tot, cam scumput si exclusivist, insa pt ele doua ar fi ok. Ca trebuie gasita o locatie in care sa se simta bine amadoua, sa aiba ce face amandoua...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Eu pe vremuri am mers cu bunicii mei 3 ani la rand, la Geoagiu Bai, Tusnad si Covasna, ei la bai, eu pe acolo[:D] Adica procedurile le faceau pe rand dimineata, celalalt statea cu mine, si pe urma dupa amiaza si seara le aveam libere pentru plimbari... Eu m-am simtit bine de fiecare data, macar prin simplul fapt ca mai schimbam aerul asta de Bucuresti cu altceva... La tusnad si Covasna mi-aduc aminte de Kurtosii-colaci, raritate pe vremea aia[pofta] Monica, mami de 2 [zana]: Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=120823"] Povestea sarcinii si a nasterii Andreei [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130771"]Povestea nasterii super rapide a Anei Maria [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...